Domov Novinky Skype 2.21 pre WP umožní zdieľanie fotografií

Skype 2.21 pre WP umožní zdieľanie fotografií

Zdielať

Skype LogoSkype prináša ďalšiu aktualizáciu pre operačné systémy Windows Phone 8 a vyššie. Verzia Skype 2.21 teraz umožní používateľom jednoduchšiu zdieľanie fotografií a to dokonca aj v momente, kedy budú príjemcovia offline. Novinkou je tiež možnosť úpravy formátu odosielaného textu.

Používatelia novej verzie Skype 2.21 budú môcť zdieľať svoje fotografie s jedným, alebo viacerými priateľmi. S tými, ktorí používajú Windows Phone alebo iPhone (verzia 5.0 a vyššie), si budú môcť posielať priamo obrázky, so všetkými ostatnými potom môžu fotky zasielať pomocou URL linku, po ktorého nakliknutí dôjde k otvoreniu fotky. V blízkej dobe plánuje Skype zefektívniť posielanie fotografií aj pre tieto platformy.

S novou verziou Skype 2.21 pre Windows Phone sa môžu používatelia tešiť tiež na komplexnejšiu históriu konverzácií, ku ktorej sa dostanú jednoducho z dialógového okna. Novinkou je tiež možnosť jednoduchej úpravy textu – ak ho uvediete hviezdičkami, napíšete ho *tučným*, ak použijete podčiarknutia, váš text bude v _kurzíve_. Nová verzia Skype 2.21 pre Windows Phone je dostupná na prevzatie už teraz na Windows Phone Store.

Zdroj: Tlačová správa Skype

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno