Domov Novinky Skvelá párty s micro Hi-Fi systémom Sharp

Skvelá párty s micro Hi-Fi systémom Sharp

Zdielať

Sharp-XL-HF202-01Spoločnosť Sharp uviedla na trh nové súpravy micro Hi-Fi systémov XL-HF202 a XL-HF302. Tie môžu byť použité so zariadeniami Bluetooth a najnovšími modelmi iPhone 5. Ich integrácia s mobilnými zariadeniami je tak vďaka technológii NFC ešte jednoduchšia ako predtým. Stohy diskov CD s vašou obľúbenou hudbou, ktoré po jednom večierku už nemožno ďalej použiť, sú minulosťou.

Spoločnosť Sharp vám dáva príležitosť usporiadať večierok len so smartfónom alebo tabletom. Modely XL-HF202 a XL-HF302 sú vybavené technológiou NFC (Near Field Communication – Bezkontaktná komunikácia) – Aby ste hudbu mohli prehrávať bezdrôtovo, nemusíte ani prísť k systému Hi-Fi. Na vstup do svojej hudobnej knižnice stačí ak svoje mobilné zariadenie priložíte bližšie k štítku NFC. Okamžité a jednoduché spojenie medzi smartfónom alebo tabletom a stereozariadením sa vytvorí dotykom štítku.

Nové modely zvukových systémov od spoločnosti Sharp sú kompatibilné aj so zariadeniami, ktoré nepodporujú NFC technológie – so stereozariadením môžu komunikovať prostredníctvom Bluetooth alebo USB. K dispozícii je špeciálny stojan pre tablety iPad. Toto zariadenie je tiež vybavené špeciálnou dokovacou stanicou pre konektor Lightening blesk (iPhone 5), ktorý umožňuje používateľom najnovších tabletov iPhone a iPod prehrávať vysokokvalitnú hudbu a súčasne nabíjať svoje zariadenia.

Sharp-XL-HF202-02

Modely XL-HF202 a XL-HF302 podporujú zvukové súbory MP3/WMA/AAC uložené na pamäťových zariadeniach USB, diskoch CD a prehrávačoch diskov CD-MP3 alebo na iných externých zariadeniach. Stereozariadenia od spoločnosti Sharp sú tiež vybavené tunermi FM RDS, pomocou ktorých môžete rozhlasové stanice vyhľadávať, ukladať a počúvať.

Výkonný digitálny zosilňovač 2 × 50 W RMS je vybavený dvoma pevnými obojsmernými reproduktormi so skrutkovými svorkami reproduktorov, ktoré zaisťujú vysokokvalitnú reprodukciu zvuku. Zvuk je vďaka špeciálnemu basreflexovému kanálu obohatený o basy. Reproduktory v modeli XL-HF302 sú vybavené basovými reproduktormi s priemerom 13 cm; predná stena je pevná a je vyrobená z MDF – materiálu, ktorý sa používa v najlepších reproduktoroch Hi-Fi na svete.

Obidve súpravy Hi-Fi sa môžu pochváliť nadčasovým dizajnom, kovový povrchom, čistými líniami a kompaktnými rozmermi. Nová skupina zvukových zariadení od spoločnosti Sharp je k dispozícii v niekoľkých farbách – model XL-HF202 je k dispozícii v striebornej (XL – HF202PHS) a čiernej farbe (XL – HF202PHBK), a model  XL-HF302PHT je titánovej farbe.

Ceny:

  • XL-HF202PH(S/BK) – 209,00 €
  • XL-HF302PHT – 249,00 €

Zdroj: Tlačová správa Sharp

1 komentár

  1. Neviete mi poradiť prosím ako sa zbaviť problému, že aj po vypnutí veže mi behá na dispteji napis Bluetooth Str…Neviem sa toho zbaviť.

    Ďakujem

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno