Domov Novinky Škola moderných učiteľov využila Wi-Fi riešenie ZyXEL

Škola moderných učiteľov využila Wi-Fi riešenie ZyXEL

Zdielať

Riesenie ZyXEL 01Škola moderných učiteľov je každoročná akcia, ktorej tradícia začala v roku 2010 s cieľom poskytnúť českým a slovenským učiteľom možnosť k stretnutiu a výmene pedagogických skúseností. Tohtoročný ročník prebehol v Hoteli Kopanice v Bielych Karpatoch. Spoločnosť Microsoft každým rokom organizuje tento “tábor pre učiteľov”, ktorý je ako výzvou pre aktívneho učiteľa, tak inšpiráciou pre ďalší školský rok. Vždy je pripravený zaujímavý program, ktorý kombinuje profesijné vzdelávanie, relaxáciu a zábavu.

Cieľom pobytového týždňa je získanie nových informácií, kontaktov a podnetov na prípravu ešte zaujímavejšie modernej výučby. Hotel Kopanice sa nachádza uprostred pomyselného trojuholníka miest – Uherské Hradiště, Luhačovice, Trenčín a je dopravne veľmi dobre dostupný pre českých aj slovenských účastníkov. Aby letná škola bola naozaj interaktívne a pomohla pedagógom tento trend aplikovať do praxe, bolo samozrejme nevyhnutné kvalitné a stabilné Wi-Fi pripojenie.

Riesenie ZyXEL 012

Tieto požiadavky splnila spoločnosť, ktorá je certifikovaným partnerom spoločnosti ZyXEL. HS Computers zabezpečila profesionálnu pokrytie Wi-Fi signálom pre konferenčné priestory s dostatočnou kapacitou pre všetkých účastníkov, centrálnym riadením a správou po celú dobu konania akcie. Kompletná realizácia prebehla na technológii ZyXEL. Pre konferenciu bolo využité celkom 6 prístupových bodov, z ktorých bol jeden použitý ako centrálny kontrolér a jeden spravovateľný switch GS1910-24HP určený aj pre napájanie AP.

Zdroj: Tlačová správa ZyXEL

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno