Domov Novinky SilverStone SG11B: Nová kompaktná herná skrinka

SilverStone SG11B: Nová kompaktná herná skrinka

Zdielať

Séria Sugo od SilverStone, ktorá bola uvedená v roku 2005, je takpovediac štandard definujúc malé počítačové skrine. Práve nový model SG11 si zakladá na predchádzajúcom SG01, ktorý sa pýšil výborným dizajnom, pokrokovosťou a malými rozmermi. Tieto parametre sú prioritou pri výrobe tejto skrine, ktorá pokračuje v úspešnej sérií poskytujúcej veľa priestoru v malom boxe.

SilverStone SG11B 01

Bez problémov poskytne priestor na veľa štandartných komponentov, ako je ATX zdroj či grafická karta až do dĺžky 370 mm. Oproti predchádzajúcim generáciám sa dočkalo vylepšenia aj chladenie, kedže bočný 80 mm ventilátor bol nahradený veľkým 120 mm ventilátorom.

SilverStone SG11B 02

Väčší ventilátor by si mal poradiť aj s budúcimi generáciami hardvéru. Taktiež aj vnútorný priestor sa dočkal redizajnu, takže teraz umožní nainštalovať až deväť 2,5“ diskov súčasne. Taktiež je aj veľký priestor na chladenie procesora, ktorý môže mať na výšku až 82 mm.

SilverStone SG11B 03

Spolu s priestorom na takmer každú grafickú kartu, microATX základnou doskou a ATX zdrojom dokážete premeniť skriňu na výkonnú hernú mašinu, prípadne menej nároční ju môžu použiť na tichú kompaktnú pracovnú stanicu. Odporúčaná cena je 55,80 eur.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno