Domov Novinky Silverstone ponúka balíček na montáž počítača a rozšírenie úložného priestoru na úkor...

Silverstone ponúka balíček na montáž počítača a rozšírenie úložného priestoru na úkor mechaniky

Zdielať

Silverstone myslí skutočne na všetky riešenia. Ponúka balíček, ktorý obsahuje všetky dôležité súčasti na montáž počítača a taktiež myslí aj nato, aby sme kabeláž istým spôsobom prispôsobili a upravili, aby nám káble v skrinke nebránili v prirodzenou pohybe vzduchu a aby sme mali kabeláž prehľadnú.
ca02-front

Balíček ponúka štandardné rozmery skrutiek a sťahovacích pások. Skrutky sú pre montáž napájacieho zdroja do bedne počítača, panelov a ostatných štandardných komponentov s  pribalením podložiek pre zníženie vibrácii, napríklad od HDD. V balíčku nájdete aj špeciálne skrutky pre ventilátory, či skrutky pre montáž mechaník do notebookov. Vďaka dodatočným sťahovacím páskam dokážete prehľadne usporiadať kabeláž káblov v počítači.
silverstone_ts14b
Okrem tohto projektu ponúka Silverstone aj kompaktné riešenie v oblasti rozšírenia kapacity notebooku, napríklad o jeden 2,5” HDD, alebo SSD disk. Na prvý pohľad to vyzerá ako DVD-ROM, ale v skutočnosti v sebe skrýva integrovanú zbernicu pre pripojenie dodatočného HDD, alebo SSD na úkor straty DVD-ROM.

Výrobok ponúka:

  • Vnútorný slot optickej mechaniky pre  2,5” SATA SSD alebo HDD
  •  Kompatibilita s 9.5mm Slimline SATA ODD
  •  Zvyšuje výkon počítača pripojením SSD, alebo kapacitu použítím HDD

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno