Domov Novinky Shuttle má prvý barebone s procesorom Broadwell

Shuttle má prvý barebone s procesorom Broadwell

Zdielať

Shuttle, spoločnosť, ktorá vyrába barebone počítače uvádza na trh prvý pasívne chladený model s procesorom Intel Broadwell. Ide o model Shuttle DS57U, ktorý má objem 1,3 litra. Malý a tenký barebone s rozmermi 200×165×39,5 mm, zahŕňa počítačovú skriňa, základnú dosku, chladiaci systém, napájací zdroj a procesor Intel Broadwell.

Shuttle DS57U 01

Vypínač, LED, čítačka SD kariet a štyri porty USB 2.0 sú na prednej strane. Porty USB 3.0 sú vzadu, spolu s dvomi gigabitovými Ethernet konektormi a 3,5 mm audio konektorov. Pre pripojenie monitora možno využiť DisplayPort alebo HDMI, oba v poľných veľkosti.

Shuttle DS57U 02

Dvojjadrový procesor Intel Celeron 3205 taktovaný na 1,5 GHz a grafikou Intel HD sú vyrábané 14 nm výrobným procesom so spotrebou maximálne 15 W. Ďalšia výbava zahŕňa dva sloty SO-DIMM pre pamäte (max. 16 GB), mini PCIe s podporou mSATA a mini PCIe osadený Wi-Fi modulom s Bluetooth. Do počítača možno osadiť aj jeden 2,5“ disk s rozhraním SATA.

Shuttle DS57U 03

Do počítača sa dostaneme ľahko cez dva panely, Shuttle podporuje montážny systém VESA a ku svojmu behu potrebuje bežný 65 W adaptér. Shuttle DS57U bude k dispozícii už čoskoro za cenu 192 eur bez dane.

Zdroj: Shuttle

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno