Domov Novinky Sharp uvádza na trh 4K TV radu UD20

Sharp uvádza na trh 4K TV radu UD20

Zdielať

Sharp Aquos LED Ultra HD 4K UD20Sharp uvádza na trh rad televízorov s rozlíšením Ultra HD. Modely radu UD20 sú prvými televízory Sharp s rozlíšením 4K v Európe. Televízory Sharp Aquos LED Ultra HD 4K radu UD20 ponúkajú kvalitný obraz a kvalitný zvuk. Sú jediné televízory 4K na trhu, ktoré boli ocenené prestížnym certifikátom firmy THX, ktorý zaručuje najvyššiu kvalitu obrazu a zvuku.

Televízory sú ponúkané s obrazovkami s uhlopriečkou 60 a 70 palcov. Televízor získal certifikát THX 4K na základe prísnych testov. Televízor tiež ponúka upscaling – ak obsah, ktorý sledujete, má nižšie rozlíšenie ako 4K, inteligentný upscaler zvýši jeho rozlíšenie na hodnotu blízku 4K, a to bez ohľadu na to, či ide o signál zo satelitného alebo káblového tunera, pozemnej televízie, DVD alebo Blu-ray prehrávače alebo herné konzoly. Vďaka tomu bude obraz ostrejší a živší.

Televízory Sharp AQUOS 4K UD20 sú ideálnym riešením pre tých, ktorí kladú dôraz na výnimočný a moderný dizajn. Nový rad sa vyznačuje ešte užšom rámčekom z brúseného hliníka, štíhlejším profilom a tiež elegantné základňou. Tento dizajn sa skvele hodí do každého prostredia. Výrazne ostré vonkajšie hrany hliníkového rámčeka ladí s ľahkosťou a štíhlosťou televízora. Televízory radu UD20 s uhlopriečkou 60″ a 70″ budú do predaja uvedené od septembra za tieto odporúčané ceny: LC60UD20E – 3499 eur, LC70UD20E – 4999 eur.

Zdroj: Tlačová správa Sharp

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno