Domov Novinky Sharkoon Skiller Pro je podsvietená herná klávesnica

Sharkoon Skiller Pro je podsvietená herná klávesnica

Zdielať

Sharkoon Skiller Pro 01Sharkoon prináša novú verziu klávesnice Skiller, ktorá má označenie Pro. Ponúkne podsvietené klávesy vrátane niekoľkých programovateľných, má teda LED podsvietenie, programovateľné klávesy a multimediálne tlačidlá. Klávesnica prichádza s cenou 27 eur.

Svoju membránu má pritom podsvietenú pomocou modrých diód, pri ktorých môžeme meniť intenzitu svitu alebo ich nechať pulzovať. Svojho podsvietenia sa ale nedočkala vrchné tlačidlá, pod ktoré už membrána nezasahuje. Medzi nimi máme trojicu tlačidiel M prepínajúci medzi jednotlivými profilmi a ďalšie majú funkcie pre ovládanie zvuku, spustenie webového prehliadača alebo e-mailového klienta.

Sharkoon Skiller Pro 02

Programovateľné klávesy sú umiestnené v ľavej časti a ide o stĺpec šiestich klávesov L1 až L6. Klávesnica má vlastnú pamäť, takže si ich nastavenie a priradené makrá sama zapamätá. Popri tom nám Sharkoon sľubuje “Multi-key rollover”, ale už nedodáva presný počet klávesov, na ktorých stlačenie ešte dokáže adekvátne reagovať. Rozmery sú 480×190×32 mm a hmotnosť 888 gramov.

Zdroj: Tlačová správa Sharkoon

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno