Domov Novinky Sharkoon Shark-Force: Herné myši za babku

Sharkoon Shark-Force: Herné myši za babku

Zdielať

Sharkoon Shark-Force 01Nemecká spoločnosť Sharkoon prichádza na trh s novou hernou myšou Shark-Force, ktorá sa zaraďuje medzi herné modely a ponúknuť má predovšetkým nízku cenu. A čo nám počítačová myš za 11 euro ponúkne? Myši Sharkoon Shark-Force sa budú na trh dodávať v niekoľkých farbách, a to v čiernej, bielej a potom v krikľavo zelenej a ružovej.

Sharkoon sa ani veľmi nesnaží, aby tieto myši pôsobili drsným a vážnym dojmom a skôr chce osloviť čo najviac zákazníkov. Shark-force sú určené výhradne pre pravákov, čomu je prispôsobený ich tvar s bočnými tlačidlami a odpočívadlom pre palec. Celkom je tu teda šesť tlačidiel a všetky môžeme vidieť z izometrického pohľadu na myš. Ide o hlavný pár, koliesko, tlačidlo za ním pre prepínanie rozlíšenia senzora a potom spomínaná dve bočné.

Použitý senzor ponúkne možnosť prepínania medzi pevne stanovenými hodnotami 600, 1000 a 1600 dpi. Maximálna akcelerácia, ktorú senzor ešte zvládne, je 15 G a povrch pod sebou sleduje s frekvenciou 4000 Hz. Avšak jednou z hlavných vlastností herných myší je vysoká dopytovací frekvencia rozhranie USB, ktorá býva 1000 Hz, zatiaľ čo v tomto prípade ide o štandardných 125 Hz. USB konektor je mimochodom pozlátený a umiestnený na konci 180 cm kábli s pletenou bužírkou.

Zdroj: Tlačová správa Sharkoon

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno