Domov Novinky Servery Dell PowerEdge s novými vylepšeniami

Servery Dell PowerEdge s novými vylepšeniami

Zdielať

Spoločnosť Dell oznámila, že jej servery PowerEdge 13. generácie využívajú spoločnosti a organizácie v už 65 krajinách sveta. Spolu s tým predstavila aj ďalšie inovácie svojej vlajkovej lode medzi x86 servermi. Xeon procesory E5-2600 od Intelu a nové chladenie zvyšujú jej výkon až o 20%.

Dell PowerEdge PE13G

Dizajn a architektúra serverov PowerEdge umožňujú firmám rýchlo sa adaptovať na meniaci sa trh, či už sú to nové sociálne siete, mobilné zariadenia, analytické aplikácie či cloud. Nové vylepšenia serverov s procesormi Intel Xeon E5-2600 v4 prinášajú viac než 12% nárast pamäťovej rýchlosti a vďaka novému chladeniu až 20% zvýšenie výkonu. Upgrade sa týka rackových serverov, tower či blade verzií, aj serverov s kombinovanou architektúrou.

PowerEdge Servery v súčasnosti využívajú spoločnosti po celom svete. Slúžia na rozličné typy úloh – od zvýšenia produktivity každodennej kancelárskej práce s množstvom dokumentov, až po náročné analytické a monitorovacie činnosti. Využíva ich aj meteorologické centrum CASA v americkom Dallase. Starajú sa o meteorologické predpovede a najmä predpovedanie veľkých výkyvov počasí, ktoré môžu byť nebezpečné pre ľudské životy vo vysoko zaľudnenej oblasti Dallaskej Forth Worth.

Zdroj: Dell

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno