Domov Novinky Séria Acer B6 Specialty je rozšírená o 32“ 4K monitor

Séria Acer B6 Specialty je rozšírená o 32“ 4K monitor

Zdielať

Acer B326HK 01Acer uviedol na trh najnovší prírastok do série monitorov B6 Specialty: model B326HK. Tento 32“ monitor ponúka vysoké rozlíšenie 4K – 3840×2160 pixelov, štýl s ergonomickou konštrukciou a vynikajúce možnosti farieb. Monitor je ideálny pre najnáročnejšie pracovné prostredie a spĺňa potreby pre zobrazenie obrazu u špecialistov v rôznych odvetviach, ako sú fotografi, editori a dizajnéri. Monitor poskytuje tak dvakrát vyššie rozlíšenie oproti Full HD (1080p) monitorom, čo znamená, že má štyrikrát viac bodov než štandardné 1080p displeje. Monitor používa technológiu IPS, ktorá poskytuje verné farby a široké pozorovacie uhly.

Monitor sa ľahko prispôsobí osobným potrebám používateľov a zapadne do akéhokoľvek kancelárskeho prostredia vďaka stojanu umožňujúcemu flexibilné nastavenie výšky, náklonu a natočenie displeja. Tento monitor je tiež efektívny trhový nástroj ako digitálny zobrazovacích zariadení vo verejne prístupných priestoroch. Dokáže efektívne zapojiť publikum, pretože podporuje personalizovaný obsah. Preto model B326HK tiež spĺňa potreby digitálnych zobrazovačov v maloobchode, pohostinstvách, dopravných agentúrach, rovnako ako v školách, zdravotníckych zariadeniach a kanceláriách, či už ide o zdieľanie informácií so zákazníkmi alebo internými tímami.

Acer B326HK 02

Ergonomická konštrukcia tohto monitora umožňuje optimalizáciu umiestnenie obrazovky pre maximálne pohodlie aj pri dlhodobom používaní. Používatelia môžu upraviť výšku umiestnenia obrazovky v rozmedzí 150 mm, jej náklon o 25° smerom hore alebo o 5° smerom dole, alebo natočenie o 60° doľava alebo doprava pre maximálny luxus. Monitory s technológiou Acer ComfyView odrážajú menej okolitého svetla, čo prináša živšie farby a obmedzenia odleskov, zatiaľ čo technológia Dimming umožňuje znížiť jas na veľmi nízku úroveň pre pohodlnejšiu prácu v nepríliš optimálnych svetelných podmienkach.

Acer B326HK 03

Používatelia si môžu k monitoru B326HK tiež pripojiť dve zariadenia a zobraziť tak dve obrazovky na jednej pre maximálne produktívnu prácu. Monitor poskytuje hneď niekoľko druhov rozhranie, ako je DisplayPort, MiniDisplayPort, HDMI a Dual-link DVI, rovnako ako štyri USB 3.0 porty, ktoré umožňujú užívateľom pripojiť širokú škálu zariadení a nabíjať je aj pri vypnutom monitore. Monitor je  šetrný k životnému prostrediu, má certifikáty ENERGY STAR a TCO Certified Display, neobsahuje vďaka podsvietenia bielymi LED žiadnu ortuť a celý displej je možné recyklovať. Monitor B326HK je v oblasti EMEA, teda na Slovensku k dispozícii od októbra za cenu 900 eur.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Acer B326HK môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Zdroj: Tlačová správa Acer

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno