Domov Novinky Sense 6.0 z HTC M8 bol portovaný na HTC One

Sense 6.0 z HTC M8 bol portovaný na HTC One

Zdielať

htc-m8-htc-sense-6Pred pár týždňami sme priniesli článok v ktorom sa objavilo video pripraveného smartfónu HTC One M8. Video zverejnil syn zamestnanca spoločnosti HTC. Dotyčného zamestnanca spoločnosť prepustila. Novú vlajkovú loď spoločnosť predstaví 25. marca, ale zrejme do tohto dátumu nezostane nič utajené.

Dnes sa totižto objavilo video, na ktorom je nová verzia nadstavby Sense 6.0. Tato nadstavba bola portovaná na HTC One. Takže to, čo HTC urobil s najnovšou verziou Sense? Nezdá sa, že by prišla so zásadnými zmenami používateľského rozhrania, ale jedným z hlavných nových funkcii, ktoré boli ukázané v klipe je Motion Launch gesto. Táto funkcia umožňuje užívateľovi vykonávať rôzne akcie prejdením alebo kliknutím na displeji, kým je smartfón uzamknutý. Zoznam Launch gest, ktoré sú pomenované vo videu sú nasledovné:

  • Pohybové Launch gesto: “Povoli Motion gesto a prebudí obrazovku”
  • Dvojité kliknutie: “Zdvihni smartfón v orientácii na výšku a dvojitým kliknutím prebudiť”
  • Prejdite vľavo: “Zdvihni smartfón v orientácii na výšku a potiahnite prstom doľava sa prebudí smartfón a spusti widget panel”
  • Prejdite vpravo: “Zdvihni smartfón v orientácii na výšku a potiahnite prstom doprava sa prebudí smartfón a spusti BlinkFeed”
  • Prejdite hore: “Zdvihni smartfón v orientácii na výšku a prejdite prstom hore odomknúť”
  • Tlačidlá hlasitosti: “Zdvihni smartfón v orientácii na šírku a stlačením tlačidla hlasitosti sa prebudí smartfón a spustí aplikácia fotoaparátu”

Prvý kto zverejnil video bol Reddit, no potom bolo video zmazané ale po dobu čo bolo na YouTube bolo viackrát stiahnuté a zverejnené inými používateľmi. Teraz si už len musíme počkať na oficiálne predstavenie, ale je otázne či spoločnosť HTC ešte niečím prekvapí.

Zdroj: Androidandme

Zdielať
Predchádzajúci článokWhatsApp: Objavená diera, umožňuje prístup ku správam
Nasledujúci článokMS Office pre iPad bude predstavený tento mesiac
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno