Domov Novinky Scythe uvádza nový CPU chladič Mugen MAX

Scythe uvádza nový CPU chladič Mugen MAX

Zdielať

Mugen Max IIJaponská spoločnosť Scythe inovuje chladič Mugen. Mugen MAX tak znie nový model, ktorý sľubuje veľmi vysoký výkon. Scythe stačil prepracovať pasívnu časť, ktorá je vyššie položená kvôli modulom operačnej pamäte. Scythe Mugen MAX by tak nemal stáť v ceste inštalácii veľkých pamäťových modulov.

Novinka je založená na klasickom vežovitom dizajne, medená základna, ktorá bude v podaní Scythe iste zrkadlovo vyleštená. 6 medených duálnych heatpipe a nakoniec mohutné rebro, ktoré je navrhnuté pre jeden či dva 140mm ventilátory už predvídajú vysoký výkon. Bez ventilátorov Mugen MAX váži 720 gramov a jeho rebrá majú tzv Multiple Airflow Pass-Through Structure (TM.APS), ktorá má zlepšiť prúdenie vzduchu. Mugen Max I

V základnom balení sa nachádza jeden 140mm model Glide Stream riadený pomocou PWM, s otáčkami 500 a 1300 RPM, čo nám dáva prietok vzduchu 37,4 až 97,2 CFM a hluk 13 dBA až 30, 7 dBA. Spony pre prípadný druhý ventilátor však už v balení nájdete. Po montáž chladiča na socket sa využíva istý Hyper Precision Mounting System (HPMS), ktorý umožní zložiť chladič aj z dosky umiestnenej v skrini, ale to nie je nič výnimočné. Systém podporuje sockety Intel LGA775, LGA 1150, LGA 1155, LGA 1156, LGA 1366 a LGA 2011 a AMD AM2, AM2 +, AM3, AM3 +, FM1 a FM2 (+). V balení nájdeme aj teplovodivú pastu.

Zdroj: Tlačová správa Mugen

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno