Domov Novinky Samsung: Za dva fotoaparáty ocenenia TIPA Awards 2014

Samsung: Za dva fotoaparáty ocenenia TIPA Awards 2014

Zdielať

tipa_awardsSamsung získal dveocenenia Technical Image Press Association Awards (TIPA). Samsung Smart Camera NX30 získal ocenenie „Best CSC Advanced“ a stal sa najlepším pokročilým kompaktným fotoaparátom (CSC) na trhu. Taktiež WB50F získal ocenenie „Best Easy Compact Camera“.

Pri NX30 porota ocenila pokročilý 20,3 megapixelový APS-C CMOS senzor, ktorý používateľom umožňuje vytvoriť vysokokvalitné a farebne bohaté fotografie, ako aj Samsung NX AF System II, ktorý umožňuje rýchle a presné zaostrovanie vďaka svojej výnimočne rýchlej 1/8000 sekundovej uzávierke a sústavnému snímaniu o rýchlosti 9 snímok za sekundu.

Samsung Smart Camera NX30

Spolu s Tiltable Electronic Viewfinder, NX30 robí objavovanie nových pohľadov ľahšie než kedykoľvek predtým. Funkcia Tag & Go (s pokročilým NFC a Wi-Fi pripojením) umožňuje používateľom zdieľať svoje fotografie kedykoľvek a kdekoľvek. Všetky tieto vlastnosti prispeli k rozhodnutiu poroty TIPA udeliť tomuto fotoaparátu ocenenie „Best CSC Advanced“.

Spolu s ním získal ocenenie aj Samsung Smart Camera WB50F, a to „Best Easy Compact Camera“. Vďačí za to svojmu elegantnému a štýlovému dizajnu so Soft Flash, ktorý umožňuje fotografom vytvárať obrázky, ktoré sú jemné a prirodzene osvetlené, ako aj jasné, svetlé a svieže. WB50F taktiež obsahuje pôsobivý 12-násobný optický zoom a 16 MP CCD senzor, ktorý používateľom umožní zachytiť každý ostrý detail.

Samsung Galaxy Camera WB50

Funkcia Tag & Go (s pokročilým NFC/Wi-Fi pripojením) spáruje WB50F so smartfónmi jednoduchým priložením dvoch zariadení k sebe – čím robí zdieľanie fotografií jednoduchšie než kedykoľvek pred tým. Technical Image Press Association (TIPA) Awards sa považujú za najprestížnejšie ocenenia v oblasti fotografickej techniky v Európe. Každý rok TIPA redaktori hlasujú za najlepšie výrobky v oblasti fotografickej techniky uvedené na trh v predchádzajúcich 12 mesiacoch.

Zdroj: Tlačová správa Samsung

Zdielať
Predchádzajúci článokApple ohlasuje verejný OS X Beta Test
Nasledujúci článokASUS vynovil FonePad 7 s prostredím ZenUI
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno