Domov Novinky Samsung Z9005 RedWood beží na Tizen 2.2

Samsung Z9005 RedWood beží na Tizen 2.2

Zdielať

tizen-logoSamsung potvrdil už skôr počas tohto roku začne vyrábať zariadenia s operačným systémom Tizen v roku 2013.

Už sme videli Samsung GT-I8800 s kódovým označením Redwood v máji, teraz sa zariadenie dostalo do rúk Tizen Expert a natočili video Tizen Redwood (Z9005), ktorá beží na novom Operačnom systéme Tizen 2.2. Pretože zariadenie bolo ešte v jednom obale, nemohli natočiť pohľad na kompletné zariadenie. Prináša mnoho nových funkcií, ako je rolovacie stavovej lište, viac prepínacie obrazovky, zrkadlenie a ďalšie.

http://www.youtube.com/watch?v=-TUgZBwZybU#t=348

Na webových stránkach sa uvádza, že zariadenie bolo zaslané vývojárom v Indii. Prístroj má veľký snímač fotoaparátu a LED blesk. Užívateľské rozhranie vyzerá podobne ako Samsung TouchWiz a má SmartState, NFC, S Beam, Wi-Fi a oveľa viac možností pripojenia. Aj keď tieto zariadenia stále beží na verzii Tizen 2.2. Firmware je označený Z9005XXMI3, ktorý je vo fáze vývoja, a Tizen 3.0 sa očakáva v najbližšej dobe.

Zdroj: Fonearena

Zdielať
Predchádzajúci článokASUS PadFone Infinity 2 na európskom trhu
Nasledujúci článokLogitech: Štyri nové doplnky pre iPad Air
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno