Domov Novinky Samsung vytvorí 20 MPx snímač pre budúce vlajkové lode

Samsung vytvorí 20 MPx snímač pre budúce vlajkové lode

Zdielať

Samsung-20-MP16 MPx fotoaparátové moduly s nízkym svetelným ISOCELL technológii nie je jediná vec, ktorú plánuje vedenie Samsungu pre budúci rok pre vlajkové lode. Kórejské média hlásia ešte rozhodnejšie 20 MPx senzor.

Zdroj tvrdí, že 1. december je označený ako deň, kedy R&D oddelenie spoločnosti Samsung spustila projekt zameraný na vytvorenie  senzoru od nuly vrátane autofokusu a komplikované šošovkové sady. Neexistujú žiadne správy o tom, či táto jednotka 20 MPx bude tiež využívať priestor úsporné ISOCELL technológiu, alebo či bude mať optický stabilizátor obrazu.

Pre Samsung pridať OIS vo vlajkovej lodí ako S5 by znamenalo prinajmenšom 50 miliónov závesného mechanizmu pre kamery, ktoré musia byť spravené. Možno, že to je dôvod, prečo zdroje uvádzajú, že nový senzor 20 MPx bude pripravený až v druhej polovici roka 2014, a možno Samsung dosiahne do vlajkovej lodi v roku 2015.

Pokiaľ ide o budúci rok, snímače 16 MPx ISOCELL sa očakáva, že príde na 25% predaných mobilných smartfónov Samsung, ktoré by pre výrobu zvýšiť na zhruba 90 miliónov kusov, čo pravdepodobne bude zahŕňať ako Galaxy S5 a Note 4. K dispozícii je veľká várka 13 MPx a 16 MPx Sony senzorov zhotovené pre budúci rok.

Zdroje hovoria, že môžeme očakávať megapixlový závod, ktorý musí byť udržiavaný pri živote pomocou Kórejcov, aby sa kompenzovali trochu stále rozhodnejšie a vypracovať telefónne kamery s OIS, keďže konkurencia tu je a bude prinášať ďalšie novinky. Spolu so smartfónmi Galaxy S4 a Note 3 Samsung ukázal, že môže vytvoriť telefón, ktorý má veľmi dobrý low-light snímky aj bez OIS technológii.

Zdroj: Phonearena

Zdielať
Predchádzajúci článokQuechua oznamuje robustný 5 palcový smartfón
Nasledujúci článokPremeňte svoj smartfón, alebo tablet na jedinečné zariadenie
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno