Domov Novinky Samsung vracia 100 € za nákup Galaxy Note 3

Samsung vracia 100 € za nákup Galaxy Note 3

Zdielať

Samsung_BonusSpoločnosť Samsung má na Slovensku atraktívnu decembrovú ponuku. Popri nespochybniteľných technických vymoženostiach, aké Galaxy Note 3 svojim majiteľom poskytuje, teraz Samsung navyše poskytuje extra bonus. 

Každému, kto si či už pre seba, alebo pre blízkeho v období do 31. decembra 2013 zakúpi spomínaný smartfón a zaregistruje sa na tejto stránke do troch dní od kúpy, dostane na účet 100 EUR. Získa tak finančnú hotovosť, ktorú môže využiť napríklad aj na ďalšie nákupy vianočných darčekov.

„Nie je možné zaručiť, že suma Vám bude vrátená, pokiaľ nový smartfón pre Vás alebo Vašich blízkych zakúpite prostredníctvom niektorého z e-shopov, ktoré získavajú výrobky Samsung z neoficiálnych zdrojov,“ dopĺňa Roman Csuhaj zo spoločnosti Samsung Slovensko. Preto si dávajte pozor, u koho nakúpite.

Okrem toho samotné úspechy predaja potvrdzuje aj Ferdinand Rezník, riaditeľ spoločnosti AGEM Computers: „Galaxy Note 3 patrí u nás k najpredávanejším smartfónom. Myslím, že touto atraktívnou ponukou v predvianočnom období záujem oň ešte vzrastie.“ 

Cena za nový Galaxy Note 3 sa pohybuje od 550€ bez DPH.

Vývoj ceny podľa Heureka.sk:

Graf ceny produktu Samsung N9005 Galaxy Note 3 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa AGEM

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno