Domov Novinky Samsung v tichosti vydal Ativ SE pre operátora Verizon

Samsung v tichosti vydal Ativ SE pre operátora Verizon

Zdielať

Samsung Ativ SE-2Samsung Ativ SE sa stalo realitou. Potom, čo sa ukázali niektoré špecifikácie a fotografia, všetci predpokladali, že bude smartfón predstavený počas akcie Build spoločnosti Microsoft. A tak sa aj stalo.Bol predstavený  hneď popri smartfónoch Nokia Lumia 630 a Lumia 930. Zdá sa však, že Samsung a Verizon majú iné opatrenia. Smartfón s operačným systémom Windows Phone dostal cenu 199,99 dolárov s dvojročnou viazanosťou alebo 599,99 dolárov bez viazanosti.

Dodávaný bude 12. apríla čo je jeden deň po začatí predaja Samsung Galaxy S5. A rovnako s ním, Verizon ponúkne akciu kúp jeden, dostaneš druhý zdarma podľa dohody. Ak vezmete Ativ SE na dvojročnú viazanosť. Môžete dostať Galaxy S5, HTC One (M8) alebo iný Ativ SE bez počiatočných nákladov. Ativ SE sa celkom podobá na Galaxy S4, len s tým rozdielom, že na Ativ SE je operačný systém Windows Phone 8. Disponuje štvorjadrovým procesorom Snapdragon 800 (S4 má procesor Snapdragon 600).

Samsung Ativ SE

Inak 13 MPx kamera, 5 palcový Super AMOLED displej s rozlíšením 1080p a 2600 mAh batériou. Operačný systém Windows Phone 8.1 na Samsung Ativ SE zrejme príde rovnako ako na ostatné smartfóny, ktoré majú Windows Phone 8. Privítali by ste aj u slovenských operátorov takúto akciu na smartfóny?

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokTelekom uvádza nové programy
Nasledujúci článokLG G2 v kompaktných rozmeroch
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno