Domov Novinky Samsung uvádza smartfón s advanced tri-band LTE agregáciou

Samsung uvádza smartfón s advanced tri-band LTE agregáciou

Zdielať

Samsung predstavil LTE Advanced (LTE-A) Tri-Band Carrier Aggregation (CA) smartfón, ktorý je prvým zariadením tohto typu na svete dostupným verejnosti. LTE-A Tri-Band CA Galaxy Note 4 poskytne maximálnu rýchlosť sťahovania 300 Mbps, teda štyrikrát vyššiu ako dnes dostupná LTE technológia.

Samsung Galaxy Note 4 02

Používateľom sprostredkuje bezkonkurenčný multimediálny zážitok, rýchlejšie sťahovanie, prehliadanie webu, pohodlné streamovanie a ľahšie používanie dátovo objemných aplikácií. Smartfón s technológiou LTE-A Tri-Band CA využíva momentálne najvyspelejšiu sieť, pričom si vždy sám vyberá optimálnu šírku pásma.

Zariadenie prijíma tri rôzne frekvenčné pásma a spája ich v jedno pripojenie podporujúce LTE Category 6 s maximálnou rýchlosťou až 300 Mbps. Stiahnutie 700 MB videa potrvá cca 19 sekúnd a desať skladieb o veľkosti 40 MB bude k dispozícii počas sekundy.

Samsung Galaxy Note 4 01

Vzhľadom k rýchlemu vývoju mobilných a telekomunikačných technológií je pripravený telefón poskytnúť aj pripojenie LTE-A Category 9, ktorá umožní sťahovanie rýchlosťou až 450 Mbps a bude sprístupnená verejnosti koncom roka 2015.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Samsung N910 Galaxy Note 4 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno