Domov Novinky Samsung údajne pripravuje ďalšiu verziu Note 3

Samsung údajne pripravuje ďalšiu verziu Note 3

Zdielať

samsung_galaxy_note_3Samsung len pred pár dňami začal predávať novú vlajkovú loď z názvom Galaxy Note 3 a už sa pošuškávajú ďalšie novinky. Čo to bude sa dočítate v našom článku.

Zahraničné stránky dnes informovali o tom, že Samsung pripravuje novú verziu novinky Note 3. Novinka má disponovať flexibilným OLED displejom a nebude to nástupca v pravom slova zmysle, ale ide o limitovanú edíciu. Tento OLED displej by mal byť osadený do normálneho tela Note 3, s tým rozdielom, že tento displej bude viac odolnejší proti rozbitiu a taktiež by mal byť ľahší. Samsung sa pre túto technológiu rozhodol údajne preto, aby bol ako prvý kto využije vo smartfónoch. Je jednoduchšie vložiť takýto displej do už vyrobeného zariadenia a takto vylepšiť novými technológiami.

Myslíte si, že Samsung vyrobí nejaký iný smartfón s flexibilným displejom, alebo to bude práve Note 3?

Zdroj: Gizmodo.com

Zdielať
Predchádzajúci článokOrange Music Live uvádza turné Jany Kirschner
Nasledujúci článokHTC má problémy s dodaním HTC Mini
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno