Domov Novinky Samsung spúšťa aplikáciu VOYO.sk na Samsung Smart TV

Samsung spúšťa aplikáciu VOYO.sk na Samsung Smart TV

Zdielať

VOYO.skSpoločnosť Samsung od dnešného dňa (2. októbra 2013) spúšťa na Samsung Smart TV aplikáciu VOYO.sk.  Diváci sa dočkajú širokej ponuky filmov, seriálov a vlastnej tvorby z produkcie TV Markíza, ktorá je dostupná na VOYO.sk prostredníctvom televízorov Samsung.

Dopĺňa tak ponuku existujúcej viac než desiatky slovenských aplikácií. Vďaka tejto aplikácii majú diváci možnosť vybrať si zo širokej ponuky najnovších ale aj klasických filmov, domácich ale aj svetovo uznávaných seriálov, rozprávok pre deti, záznamov športových zápasov a z ďalšej produkcie TV Markíza. Diváci si môžu prehrať svoje obľúbené relácie kedykoľvek po odvysielaní a získajú možnosť pozrieť si nové epizódy obľúbených televíznych seriálov ešte pred ich odvysielaním v televízii.

Videoportál VOYO.sk už niekoľko týždňov prináša svojim používateľom premiérové diely cenami ovenčeného  seriálu Breaking Bad (Perníkový tatko) alebo politického thrilleru House of Cards. Na svoje sí prídu aj milovníci starších klasík ako Ženatý so záväzkami (Married with Children) či klasických telenoviel.

„Je to ďalšia z možností ako pohodlne a hlavne legálne sledovať filmy zo svetovej, ale aj slovenskej scény a vlastnej produkcie TV Markíza. Za mesačný poplatok máte prístup ku kompletnej filmotéke, ktorú VOYO.sk ponúka z pohodlia vašej obývačky na Samsung SmartTV na veľkej uhlopriečke, kam filmy patria,“ hovorí Pavel Mizera, Content Specialist Smart TV spoločnosti Samsung Electronics czech and Slovak.

„Naším cieľom je dostať VOYO.sk do čo najviac zariadení a preto sme radi, že spolupráca so silnými partnermi vedie k úspešnému šíreniu aplikácie VOYO.sk v Smart televízoroch Samsung,“ hovorí Peter Šturdík, šéf projektu VOYO.sk

Ak používateľ nemá účet vo VOYO.sk, môže sa zaregistrovať priamo v aplikácii so svojím e-mailom a získa 7-denný prístup zadarmo. Aplikácia bude dostupná prostredníctvom televízorov Samsung SmartTV od roku výroby 2012 a novších, ako aj všetkých modelov Smart Blu-Ray prehrávačov a domácich kín Samsung od roku výroby 2013.

Zdroj: Tlačová správa Samsung

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno