Domov Novinky Samsung Smart Signage TV pre obchody a podnikateľov

Samsung Smart Signage TV pre obchody a podnikateľov

Zdielať

Samsung Smart Signage TV 01Spoločnosť Samsung predstavuje Samsung Smart Signage TV, nový typ televízora vytvoreného pre malé a stredné podniky. Kombinuje informačné a propagačné výhody digitálneho displeja s pridanou hodnotou živého televízneho vysielania – všetko v jednom, všetko na jednej obrazovke.

Riešenie je prispôsobené na komerčné účely pre potreby majiteľov obchodov. Na rozdiel od bežných televízorov môžu obchodníci rozdeliť displej na viac častí a predstaviť zákazníkom širokú škálu informácií. Zobrazovať môžu reklamné bannery, videá, obrázky a texty. Zabudovaný systém pre správu obsahu umožňuje vytvoriť a zverejniť upútavku aj z mobilného zariadenia. Smart Signage TV je dodávaný ako balíček, ktorý zahŕňa obchodný displej, softvér pre správu obsahu, stojan a držiak na stenu.

Samsung Smart Signage TV 02

„All-in-one TV“ a vstavaný multimediálny prehrávač používateľom znižuje náklady vďaka tomu, že už nie je potrebné ďalšie audio a video zariadenie na ukladanie či prehrávanie obsahu. Pomocou softvéru na vytváranie a správu obsahu môže byť obsah dodaný do vstavaného prehrávača médií pohodlne cez USB alebo bezdrôtovo z mobilného zariadenia prostredníctvom Wi-Fi.

Zdroj: Tlačová správa Samsung

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno