Domov Novinky Samsung SM-W750V s Windows Phone

Samsung SM-W750V s Windows Phone

Zdielať

samsungmicrosoftEvleaks oznámil na svojom Twitter účte, že smartfón od Samsungu s kódovým označením “Huron” a s číslom modelu SM-W750V, ktoré bude zo začiatku pre operátora Verizon. Nie je veľa informácii o tomto zariadení iba to, že bude obsahovať 4,3 palcový displej a bude poháňaný systémom Windows Phone 8.1.

Evleaks sa tiež zmienil, že Huron bude možno vyzerať podobne ako na novšie Galaxy zariadenia, ktoré sú v súčasnej dobe na trhu. Okrem pôsobivo tenkých rámčekov, Huron vraj bude mať FullHD displej a 13 MPx fotoaparát. Kódové označenie SM-W750V sa tiež objavilo v benchmarkovom teste GFXBench, ktorý ukázal, rozlíšenie displeja na 1280×720 pixelov. Je však otázne, či sú tieto informácie dôveryhodné, lebo z niekoľkých zdrojov prišli správy, že GFXBench niekedy zobrazí nesprávne rozlíšenie displeja.

Samsung WP1

Veľkosť displeja “Huron” je zaujímavý. 4,3 palcov je považovaný za rozmerovo priateľský podľa dnešných meradiel smartfónu. Pripraví Samsung zariadenie strednej triedy? Alebo sa bude snažiť vytvoriť Windows Phone smartfón, ktorý má aj kompaktnosť a výkon? To sa určite dozvieme, keď zariadenie bude oficiálne predstavený. 

Tu sú údaje z GFXBench:

Zdroj: GSMearena

Zdielať
Predchádzajúci článokTelekom prináša manažment firemných vozidiel
Nasledujúci článokMicrosoft odmieta hovoriť o lacnejšej verzii Xbox One
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno