Domov Novinky Samsung rozširuje ponuku o lacnejšie smartfóny

Samsung rozširuje ponuku o lacnejšie smartfóny

Zdielať

Samsung Galaxy Core II 02O tri nové kúsky sa rozrástla obľúbená rodina mobilných zariadení Galaxy spoločnosti Samsung. Smartfóny Core II, Ace 4 a Young 2 spájajú prvotriedne vlastnosti, intuitívne ovládanie a zaujímavá cena. Core II je voľbou pre používateľov, ktorí chcú optimálnu kombináciu štýlu, mobility a výkonu.

Dátovo náročné úlohy vykonáva s rýchlosťou a ľahkosťou vďaka 1,2 GHz štvorjadrovému procesoru. Vyniká 4,5-palcovým displejom a batériou s kapacitou 2000 mAh. Vo výbave nechýba 5 MPx fotoaparát s LED bleskom, zjednodušené rozhranie TouchWiz Essence a najnovší operačný systém Android 4.4. U tohto modelu je možné využívať dve SIM karty súčasne (Dual SIM), čo pomáha udržiavať rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom.

Samsung Galaxy Core II 01

Okrem toho je spracovanie zadného krytu v imitácii kože. Smartfón bude na slovenskom trhu dostupný na konci júla 2014 za odporúčanú maloobchodnú cenu 179 eur s DPH.

Ace 4 poháňa dvojjadrový procesor s taktom 1,2 GHz a vďaka operačnému systému Android 4.4 sa môžu používatelia tešiť na funkcie ako napríklad bezdrôtovú tlač či prístup k šikovnému ukladaniu súborov.

Samsung Galaxy Ace 4

Smartfón je vybavený zjednodušeným rozhraním TouchWiz Essence a rozšíreným používateľským rozhraním fotoaparátu, ktorý má rozlíšenie 5 MPix. Na slovenskom trhu bude dostupný počas augusta 2014 za odporúčanú maloobchodnú cenu 199 eur s DPH.

Young 2 je určený pre menej náročných používateľov, ktorí od telefónu očakávajú kompaktný dizajn, stredne veľký displej, inteligentné funkcie a nízku obstarávaciu cenu. Model má vo výbave 1 GHz procesor s jedným jadrom, 3 MPx fotoaparát a 3,5-palcový HVGA displej.

Samsung Galaxy Young 2

Je tu rozhranie TouchWiz Essence od spoločnosti Samsung, najnovší softvér Android 4.4 a osem aktuálnych hier Gameloft pre krátenie voľných chvíľ na cestách.Na slovenskom trhu bude dostupný na prelome júla a augusta 2014 za odporúčanú maloobchodnú cenu 89 eur s DPH.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Samsung G130 Galaxy Young 2 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa Samsung

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno