Domov Novinky Samsung prináša nový sound systém

Samsung prináša nový sound systém

Zdielať

Samsung MX-HS8000 Giga Sound System 01Samsung uvádza na slovenský trh nový MX-HS8000 Giga Sound System s výkonom 2300 Wattov. Zvukový systém je vybavený radom užitočných vlastností a funkcií, ktoré zážitok z počúvania urobia ešte dostupnejším a jednoduchším. Každý večierok je možné oživiť vďaka funkcii karaoke a všetky vystúpenia je možné aj nahrať na USB.

Vďaka EZ MP3 Makeru dokáže aparatúra previesť obľúbené skladby z CD priamo do formátu MP3 a ukladať ich na prenosné USB médium. Pätnásťpalcové basové reproduktory boli navrhnuté tak, aby poskytli hlbší a bohatší zvuk basov a tiež, aby si poslucháči mohli vychutnať aj hlboké basové tóny. Pri počúvaní dokáže systém zintenzívniť zážitok pri počúvaní aj pomocou LED podsvietených reproduktorov, pričom na výber je až dvadsať farebných schém.

Dá sa prepojiť s mobilným prístrojom cez Bluetooth a tak prehrávať hudbu zo smartfónu. Kvalitný zvuk je v tomto prípade zabezpečený cez Bluetooth Hi-Fi kodek, ktorý minimalizuje straty počas bezdrôtového prenosu. Spárovaný telefón tiež umožní cez Bluetooth pohodlne prístroj zapnúť bez toho, aby bol potrebný diaľkový ovládač.

Samsung MX-HS8000 Giga Sound System 02

Možnosť bezdrôtovo prepojenia s televízorom a vychutnať si tak zvukový zážitok, iste ocenia i športoví fanúšikovia či milovníci filmov. Systém totiž prichádza s funkciou Stadium mód, vďaka ktorému sa bude používateľ cítiť ako uprostred jasajúceho davu na futbalovom zápase. Caster mód naopak zvýrazňuje jasnosť hovoreného slova komentátora. MX-HS8000 Giga Sound System je k dispozícii u vybraných predajcov od augusta tohto roku. Odporúčaná maloobchodná cena je 909 eur vrátane DPH.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Samsung MX-HS8000 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa Samsung

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno