Domov Novinky Samsung prináša nové smart hodinky – Gear S

Samsung prináša nové smart hodinky – Gear S

Zdielať

Samsung Gear SSpoločnosť Samsung predstavila Gear S, novú generáciu inteligentných nositeľných zariadení. Novinka ponúkne 3G konektivitu a funkcie, ktoré sú prispôsobené súčasným potrebám aktívnych používateľov. Má 2 palcový, ľahko prehnutý Super AMOLED displejom, vďaka ktorému pohodlne priľne k zápästiu.

Rovnako ako u predchádzajúcich modelov je možné využívať hodinky na čítanie správ, na nastavenie upozornenia alebo využívanie ďalších funkcií. Vďaka možnosti vlastného nastavenia displeja a vymeniteľným remienkom môže každý používateľ vyjadriť svoj vlastný vkus a štýl.

Samsung Gear S rozširuje aj možnosti konektivity. Okrem 3G ponúka Bluetooth a Wi-Fi pripojenie, takže používatelia môžu byť lepšie informovaní o všetkých upozorneniach zo sociálnych sietí, v kalendári a aplikáciách, a to aj v prípade, že sú vzdialení od svojho smartfónu.

Gear_S_1

Ľahko možno odpovedať na prichádzajúce správy pomocou klávesnice, alebo môžu zadávať hlasové príkazy využitím funkcie S Voice. S novinkou od Samsungu môžu používatelia tiež telefonovať. Pre automatickú synchronizáciu so smartfónom si používateľ jednoducho zvolí pripojenie pomocou 3G alebo Bluetooth.

Samsung na trh uvádza aj novinku Gear Circle – slúchadlá pripomínajúce náhrdelník. Pri škárovaní slúchadiel so smartfónom (cez Bluetooth) môže používateľ prijímať hovory, počúvať hudbu a zadávať hlasové príkazy. Gear Circle je vybavený aj magnetmi (v časti náušníkov), vďaka ktorým možno slúchadlá spojiť a nechať ich na krku ako náhrdelník.

Pri prichádzajúcom hovore, alebo ako upozornenie na dôležitú udalosť, sa Gear Circle rozvibruje. Samsung Gear S i Gear Circle budú v Slovenskej republike dostupné počas októbra tohto roka.

Zdroj: Tlačová správa Samsung

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno