Domov Novinky Samsung prináša na trh novú práčku so sušičkou

Samsung prináša na trh novú práčku so sušičkou

Zdielať

Samsung WD806U4SAWQSpoločnosť Samsung, popredný výrobca a oceňovaný inovátor spotrebnej elektroniky a domácich spotrebičov, uvádza na slovenský trh novú práčku so sušičkou. Medzi prednosti Samsung WD806U4SAWQ patria okrem iného úspora elektrickej energie a komfortná starostlivosť o bielizeň aj po vypraní, vďaka ktorej zákazník nebude strácať čas zbytočným dosušovaním.

Práčka so sušičkou poskytuje celkom 16 režimov (12 pre pranie, 4 pre sušenie) vrátane špeciálneho programu pre outdoorové oblečenie či program pre hygienické ošetrenie bubna. Táto novinka je tak vybavená celým radom inovatívnych prvkov. Funkcia Air Wash zbavuje bielizeň nepríjemného zápachu a baktérií pomocou horúceho vzduchu. S programom Super Eco Wash je možné pre zmenu dosiahnuť až 70% úsporu energie.

Redukciu hluku a vibrácií, rovnako ako vyššiu efektivitu a dlhú výdrž, práčke zaisťuje digitálny invertorový motor. Využíva permanentné magnety pre tichšiu a výkonnejšiu prevádzku a vzhľadom k tomu, že nedochádza k obrusovaniu uhlíkov, má aj dlhšiu životnosť. Práve preto si spoločnosť Samsung môže dovoliť poskytovať na motor 10-ročnú záruku. Odporúčaná maloobchodná cena práčky so sušičkou Samsung WD806U4SAWQ je 814 eur s DPH.

Zdroj: Tlačová správa Samsung

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno