Domov Novinky Samsung prináša LED puzdro pre Galaxy Note 4

Samsung prináša LED puzdro pre Galaxy Note 4

Zdielať

K ochrannej a estetickej funkcii svojich flipových puzdier pridáva Samsung úplne novú, informatívnu vlastnosť. Najnovšie LED flipové puzdro s vreckom určené pre Galaxy Note 4 je totiž vybavené celkovo 119 LED diódami rozmiestnenými do 7 riadkov.

Samsung LED flipove puzdro 01

Prostredníctvom svetelných obrazcov je majiteľ okamžite a zároveň diskrétne informovaný o prichádzajúcom hovore alebo správe bez toho, aby musel kontrolovať displej telefónu. Diódy zobrazujú tiež aktuálny čas, stav batérie, hlasitosť, budík, hudobný prehrávač a upozornenie na zmeškaný hovor.

Puzdro sa nasadzuje namiesto zadného krytu, čím dochádza k prepojeniu s telefónom. Displej môže zostať vypnutý a používateľ bude napriek tomu stále v kontakte s okolím. Pri otvorení puzdra sa telefón automaticky zapne a naopak vypne po jeho zatvorení.

Samsung LED flipove puzdro 02

Povrch z materiálu pripomínajúceho kožu je odolný a príjemný na dotyk. Dizajn sa vyznačuje zarovnanými hranami a elegantným prešívaním po okrajoch. LED flipové puzdro s vreckom značky Samsung pre Galaxy Note 4 bude na slovenskom trhu k dispozícii v tmavošedom, zlatom a vínovom prevedení za 59,90 eur s DPH.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Samsung N910 Galaxy Note 4 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: TS

2 komentárov

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno