Domov Novinky Samsung prináša bezdrôtový reproduktor Level Box mini

Samsung prináša bezdrôtový reproduktor Level Box mini

Zdielať

Samsung Level Box mini 01Samsung predstavuje bezdrôtový reproduktor Level Box mini, najnovší typ zo série prémiových audio zariadení Level. Reproduktor ponúkne kvalitný zvuk, vyznačuje sa ľahkým a kompaktným kovovým telom, v ktorom sú ukryté stereo reproduktory o veľkosti 55 mm. Dostupný bude v niekoľkých farebách.

Aby si používatelia mohli vychutnať počúvanie bez akéhokoľvek prerušenia, využíva reproduktor kodek aptX. Spárovanie je možné so zdrojom hudby veľmi jednoducho a rýchlo. Stačí umiestniť smartfón vybavený technológiou NFC do jeho blízkosti a Level Box mini sa o všetko postará. Ovládanie reproduktora je tiež veľmi jednoduché, a to vďaka zabudovaným tlačidlám play, stop, ovládanie hlasitosti a tlačidlu pre prijatie alebo odmietnutie hovoru.

Samsung Level Box mini 02

Pre aktívnych používateľov v prípade prenášania príde vhod vstavaná batéria s kapacitou 1600 mAh. Predávať sa bude v čiernomodrom, striebornom, modrom a červenom variante.  Na pultoch obchodov na Slovensku sa Level Box mini objaví 1. októbra za odporúčanú maloobchodnú cenu 99,90 eur s DPH.

Zdroj: Tlačová správa Samsung

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno