Domov Novinky Samsung prináša aktualizáciu na KitKat

Samsung prináša aktualizáciu na KitKat

Zdielať

android-kitkatPodľa blízkeho zdroja portálu Phandroid Samsung pracuje na ďalšej aktualizácii pre svoje zariadenia. Táto aktualizácia prinesie Android 4.4 Kitkat v najbližších mesiacoch. Ukázalo sa, že juhokórejský výrobca nie je príliš spokojný so stavom aktualizácii a bude pracovať na ďalších pre zariadenia ako je Galaxy Note 2, alebo Galaxy S3 a Galaxy S3 mini.

Zoznam však nekončí. Aktualizácia príde aj pre Galaxy S4, Active a S4 Zoom. Ďalšie zariadenia, ktoré by mali dostať KitKat by mal byť Galaxy Mega a tablety Galaxy Tab 7.0 a Tab 8.0. Pokiaľ ide o to, čo nového aktualizácie prinesú je stále nejasné. Výrobca spolu s aktualizáciou Android 4.3 Jelly Bean priniesol veľa zmien TouchWiz, ale reakcie na KitKat pre Galaxy S4/Note 3 nenaznačujú žiadne výrazne zmeny, ako niektorí očakávajú. Nie tak dávno, sa objavili informácie ohľadom nového prostredia Touchwiz, ktoré je úplne prepracované oproti súčasnej verzii. Aktualizácie na Android 4.3 Jelly Bean priniesla len niekoľko vylepšení ako pridanie nových funkcii do fotoaparátu a taktiež podporu hodiniek Galaxy Gear. Galaxy Note 3 už aktualizáciu dostal, čo neprinieslo veľa zmien, podobne ako verzia Galaxy S4 LTE-A v Kórei. Objavila sa tam už ráno a podľa dostupných informácii tiež nepriniesla nič prevratného.

Pravdepodobný zoznám zariadení:

  • Samsung Galaxy Note 2 SGH-i317
  • Samsung Galaxy S3 SGH-i747
  • Samsung Galaxy Tab 3 7.0 SM-t217a
  • Samsung Galaxy S4 SGH-i337
  • Samsung Galaxy S4 Active SGH-I537
  • Samsung Galaxy Mega SGH-i527
  • Samsung Galaxy S4 zoom SM-C105
  • Samsung Galaxy Note 3 SM-N900
  • Samsung Galaxy Note 8 0,0 SGH-I467
  • Samsung Galaxy S3 Mini SM-G730

Myslíme si, že zariadenia dostanú ešte jednu aktualizáciu po predstavení Galaxy S5. Ale to len v tom prípade, že Galaxy S5 príde s novým rozhraním Touchwiz, keďže ďalšia aktualizácia môže priniesť práve novú nadstavbu pre zariadenia spoločnosti Samsung.

Čo si myslíte? Môže prebehnúť táto aktualizácia aj takto, alebo si Samsung počká a aktualizácie na Android 4.4 Kitkat príde až po predstavení Galaxy S5?

Zdroj: Phonearena

Zdielať
Predchádzajúci článokLG rozoslala pozvánky na akciu v Kórei
Nasledujúci článokOrange pokryl všetky mestá 3G technológiou
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno