Domov Novinky Samsung prijíma prihlášky do Európskeho dňa vývojárov

Samsung prijíma prihlášky do Európskeho dňa vývojárov

Zdielať

samsung-sign-923Samsung začal oficiálne prijímať prihlášky do prvého ročníka Európskeho dňa vývojárov. Akcia, ktorá sa bude konať v londýnskom Múzeu filmu 18. novembra 2013, oboznámi účastníkov s novými vývojovými nástrojmi a službami spoločnosti. Tie by mali pomáhať pri vytváraní zaujímavých a inovatívnych aplikácií pre celý sortiment inteligentných zariadení spoločnosti Samsung.

Prednášky o technickom vývoji a obchodných modeloch poskytnú účastníkom z celej Európy výbornú príležitosť získať informácie o možnostiach spolupráce na poli aplikácií a služieb spoločnosti Samsung a nadviazať dlhodobé vzťahy s príslušnými zástupcami spoločnosti Samsung. Okrem toho vznikne aj Európsky partnerský program pre vývojárov, ktorý si kladie za cieľ vzájomne výhodnú spoluprácu medzi spoločnosťou Samsung a vývojárskou komunitou.

Stretnutie, ktoré sa uskutoční 18. novembra v Londýne, bude zahŕňať technickú sekciu, ale aj prednášky týkajúce sa obchodu a marketingu. Oboznámi účastníkov s novými vývojovými nástrojmi spoločnosti Samsung a poskytne im možnosť zapojiť sa do Európskeho vývojárskeho programu spoločnosti Samsung.

„Účasť na Európskom vývojárskom programe spoločnosti Samsung ponúka komunite vývojárov vynikajúcu príležitosť, pretože im poskytuje prístup k najnovším zariadeniam pre testovanie ich produktov a tiež im ponúka ďaleko širšie možnosti marketingu a propagácie,“ uviedla Lee Epting, viceprezidentka divízie Media Solution Centre Europe. „Chceme byť v kontakte s vývojármi, ktorí majú záujem o nové technológie ešte pred ich oficiálnym uvedením, sú otvorení vzájomnej komunikácii a majú záujem vyskúšať si na našom hardvéri mnohými spôsobmi svoje schopnosti. Táto akcia je jedinečnou príležitosťou, aby sme položili základy výborne fungujúceho vzťahu,“ doplnila Lee Epting.

Jednotlivé sekcie a prezentácie pripravené tímom spoločnosti Samsung sa zamerajú na niekoľko hlavných tém, medzi ktoré budú patriť nasledujúce:

  • Najnovšie informácie o Samsung SDK, ktoré zahŕňajú Samsung Mobile SDK, InApp-Purchase SDK a Smart TV SDK.
  • Technické informácie o platforme Tizen vrátane natívnych a webových API. Prezentáciu povedie osobne hlavný architekt platformy Alvin Kim.
  • Možnosti spolupráce so spoločnosťou Samsung na službách Samsung Hub, Samsung Wallet, Hyper Local Content a na riešeniach pre podnikovú sféru.

Vstupenky na Európsky deň vývojárov spoločnosti Samsung sú zadarmo, počet miest je však obmedzený.

Zdroj: Tlačová správa Samsung

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno