Domov Novinky Samsung prichádza so štyrmi fotoaparátmi!

Samsung prichádza so štyrmi fotoaparátmi!

Zdielať

Minulý týždeň nám spoločnosť Samsung predstavila svoj prvý smartfón s trojitým fotoaparátom. Nešlo pritom o žiadnu vlajkovú loď, ale o smartfón strednej triedy. Bol ním Galaxy A7 v hodnote 350 eur.

Vyzerá to tak, že Samsungu už nestačia ani tri fotoaparáty, a tak k nim pridal ďalší. Podľa najnovších únikov to vyzerá tak, že 11. októbra posunie kamery v smartfónoch na celkom novú úroveň. Čoskoro by sa malo konať predstavenie nového modelu Galaxy A9 Pro, ktorý by mal byť svetovo prvým smartfónom na trhu vybaveným štyrmi kamerami na zadnej strane.

O tom, ako by štyri senzory Samsung využil sa zatiaľ vedú rôzne diskusie. Jednou z verzií bolo, že Samsung použije štyri menej kvalitné fotoaparáty a bude ťažiť len z marketingu. Podľa najnovších informácií by ale mal A9 Pro obsahovať hlavný 24 megapixelový fotoaparát na zadnej strane. Spolu s ním tam nájdeme aj 8MP senzor so superširokým objektívom až 120 stupňov a dve zoom kamery s 10MP a 5MP. Fotoaparát vpredu by mal byť podobný ako hlavný vzadu, teda 24 MPx.

Ďalej očakávame 6,28 palcový AMOLED displej, procesor Qualcomm Snapdragon 710, 4 alebo 6GB pamäte RAM a 64 až 128GB úložisko. Z dizajnového hľadiska by mal A9 Pro vyzerať podobne ako nedávno predstavený Galaxy A7.

Zdroj: phonearena.com

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno