Domov Novinky Samsung predstavuje Smart klávesnicu Trio 500

Samsung predstavuje Smart klávesnicu Trio 500

Zdielať

Pri písaní krátkych správ, alebo jednoduchých e-mailov nie sú dotykové klávesnice prekážkou, ale pri písaní dlhších textov môžete mať problém.

Samsung teraz prišla s riešením, ktoré uspokojí náročných používateľov na cestách. Riešením je klávesnica Smart Keyboard Trio 500, ktorá sa môže pripojiť až k trom rôznym zariadeniam súčasne (podobne ako sme to kedysi videli pri riešení od Logitechu) a to prostredníctvom rozhrania Bluetooth. Prepínať možno medzi nimi stlačením tlačidla, čo výrazne uľahčuje multitasking. Princíp fungovania je teda taký, aký sme tu už videli. Na každom zariadení môže používateľ vybrať až tri aplikácie, z ktorých každú spustí stlačením jedného z troch programovateľných tlačidiel na klávesnici.

Klávesnicu Trio 500 Smart Keyboard môžete používať aj v režime DeX, ak vlastníte telefón alebo tablet Samsung, ktorý toto prostredie podporuje. Klávesnica Samsung je malá a tenká, takže si ju môžete vziať so sebou do batohu alebo tašky bez toho, aby používateľovi prekážala. Hoci je klávesnica malá a tenká, veľkosťou klávesov takmer zodpovedá regulárnym modelom. Od mája je k dispozícii v čiernej a bielej farebnej verzii.Klávesnica je dostupná v čiernej a bielej farbe za odporúčanú maloobchodnú cenu 45€.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno