Domov Novinky Samsung predstavuje robotický vysávač 2v1

Samsung predstavuje robotický vysávač 2v1

Zdielať

Spoločnosť Samsung prichádza na slovenský trh s najnovším modelom zo série robotických vysávačov PowerBot. Novinka je určená na vysávanie tvrdých podláh, kobercov a zároveň je doplnená o funkciu umývania podlahy, ktoré prebieha súčasne s vysávaním.

Aby sa zabezpečilo vysávanie aj umývanie podláh v jednom kroku bez nutnosti čakať, vysávač má dve oddelené nádoby. Jedna je určená pre prachové a hrubé nečistoty, druhá pre vodu. Tak je zabezpečené, že nemusíte nádoby meniť počas procesu upratovania. Umývanie podlahy zabezpečuje mikrovláknová handrička, do ktorej sa elektronicky dávkuje voda, čím sa eliminovalo jej samovoľné kvapkanie zo zásobníka. Zachytávanie prachu a nečistôt zabezpečuje rotačná čistiaca kefa s postrannými metličkami a 5W nasávanie prostredníctvom motora BLDC, ktoré vyčistia podlahu efektívnejšie. Vodná nádržka pre umývanie má elektronické čerpadlo, ktoré keď zistí, že je vložená mikrovlákonová handrička, automaticky zapne funkciu umývania a upraví množstvo vody na mope.

Robotický vysávač zachytí nečistoty a prach aj na tých najťažších miestach. Je vysoký 85 mm, čo znamená, že sa môže ľahko dostať pod nábytok a postele a do oblastí, kde je malá výška. Vie pracovať v štyroch rôznych čistiacich režimoch a je možné ho naprogramovať na konkrétny čas, napríklad, keď nie ste práve doma. Taktiež vie upraviť svoj sací výkon v troch úrovniach – v maximálnom dosahuje výkon 5W, v štandardnom 1,7W a v EKO režime 0,5W. Vďaka 3400 mAh batérii vie kontinuálne vysávať 150 minút. Je vybavený množstvom senzorov, ktoré bránia stretu s prekážkami či pádu zo schodov.

Pomocou integrovaného ovládania Wi-Fi a aplikácie v smartfóne môžete vysávač ovládať na diaľku odkiaľkoľvek. Jednoduchým dotykom ho môžete spustiť alebo zastaviť, nastaviť viacnásobné plány čistenia a nastaviť sací výkon. Rovnako tak môžete ovládať aj funkciu umývania podlahy, pri ktorej okrem jej spustenia a vypnutia, viete zmeniť aj rýchlosť prietoku vody (nízka, stredná, maximálna). Takže aj keď ste mimo domu, môžete si byť vždy istí, že všetko je správne vyčistené. Pripomeňme, že model Samsung PowerBot VR05R5050WK je na našom trhu k dispozícii za odporúčanú cenu 399 eur.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno