Domov Novinky Samsung predstavuje nové smartfóny Galaxy A5 a A3

Samsung predstavuje nové smartfóny Galaxy A5 a A3

Zdielať

Samsung Galaxy Alpha A5Samsung predstavuje najnovšie zariadenia Galaxy A5 a Galaxy A3, ktoré vynikajú moderným dizajnom a funkciami pre komunikáciu na sociálnych sieťach. Predovšetkým mladších používateľov osloví možnosť ľahko a rýchlo zachytiť významné okamihy, pripojiť sa k sociálnym médiám a podeliť sa o svoje každodenné zážitky. Obe zariadenia sú k dispozícii v rôznych farebných prevedeniach.

Samsung vybavil svoje novinky predným fotoaparátom s nadštandardným rozlíšením 5 MPx. Zachytené snímky alebo videá je možné rýchlo a ľahko zdieľať na svojich obľúbených sociálnych sieťach vďaka rýchlej sieti LTE kategórie 4. A5 a A3 sú doteraz najtenšími smartfónmi v portfóliu spoločnosti. Ich celokovové telo je hrubé len 6,7 mm, resp. 6,9 mm. Novinky bude možné kúpiť v rôznych farebných variantoch – bielej, čiernej, striebornej, ružovej, svetlo modrej a zlatej. Oba modely majú Super AMOLED displej s technológiou Adaptive Display pre jasnejší obraz s hlbokým kontrastom a lepšou viditeľnosťou v prakticky akomkoľvek prostredí vrátane jasného slnečného osvetlenia.

Samsung Galaxy A5 a A3

Poháňa ich štvorjadrový 1,2 GHz procesor, ktorý umožňuje bezproblémový multitasking a rýchlejšie prehliadanie webu. Sú tiež vybavené funkciou, ktorá prispôsobuje a zlepšuje zvuk vzhľadom k okolitému prostrediu. Samsung Galaxy A5 a A3 budú dostupné na slovenskom trhu v priebehu januára 2015. Cena zatiaľ nebola stanovená.

Zdroj: Tlačová správa Samsung

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno