Domov Novinky Samsung predstavuje klimatizáciu AR 5000, 7000 a 9000

Samsung predstavuje klimatizáciu AR 5000, 7000 a 9000

Zdielať

samsung_ar5000-3Spoločnosť Samsung predstavuje nové modelové rady klimatizácií Samsung AR 5000, 7000 a 9000, ktoré sa vyznačujú svojou trojuholníkovou konštrukciou s povrchovou úpravou Crystal Gloss, vďaka čomu poskytujú lepší výkon a cirkulujúci vzduch. 

Navyše sú vybavené pokročilou technológiou Virus Doctor a Easy filtrom, ktoré eliminujú prach, nečistoty, alergény, baktérie a vírusy. Unikátny trojuholníkový tvar umožňuje širší vstupný aj výstupný prúd vzduchu pri zachovaní kompaktného tvaru a kvality výkonu. Energetická náročnosť je pre zákazníkov jedným z kľúčových faktorov pri rozhodovaní sa o kúpe klimatizácie, preto sú modelové rady Samsung AR 5000, 7000 a 9000 vybavené energeticky úspornou digitálnou invertorovou technológiou s faktorom SEER až 10.1.

Samsung-ar9000Samsung AR9000

Vďaka vysoko účinnej invertorovej technológii minimalizuje klimatizačná jednotka spotrebu energie vo všetkých svojich cykloch pri zachovaní optimálneho chladiaceho a vykurovacieho výkonu v určitých časových periódach. Režim „Single User“ pre jedného používateľa využíva menšiu kapacitu kompresora a znižuje tak spotrebu energie, zatiaľ čo stále vytvára dostatočne chladné prostredie pre danú osobu. V prípade prepnutia do režimu „Fast Cool“, začne klimatizácia čo najrýchlejšie ochladenie priestoru a potom sa automaticky prepne do režimu „Comfort Cool“, ktorá bude udržiavať požadovanú teplotu. Používatelia tak nebudú musieť neustále meniť nastavenie svojej klimatizácie.

samsung_ar5000-2Samsung AR5000

Vďaka vstavanej technológii Wi-Fi môžu používatelia ovládať svoju klimatizáciu tiež prostredníctvom svojich smartfónov – či už zapínať alebo vypínať, alebo len kontrolovať prevádzkový režim alebo teplotu. Klimatizácia tiež poskytuje informácie o prevádzkovej dobe či spotrebe energie a rovnako tak pripomenie používateľovi, že je potrebné vyčistiť filter. Zároveň si pamätá preferované operačné nastavenia a chladenia. Po nainštalovaní servisným technikom vykoná klimatizačná jednotka prostredníctvom funkcie „Smart Inštalácia“ autodiagnostiku, aby zistila, že je nainštalovaná v poriadku. Funkcia „Smart Check“ detekuje a diagnostikuje problémy a prostredníctvom aplikácie v smartfóne poskytuje jednoduché riešenie ich odstránenia.

Samsung-ar7000

Samsung AR7000

Pokročilá technológia Samsung Virus Doctor pomáha udržať rodinu v bezpečí vďaka inovatívnej technológii čistenia vzduchu, ktorá neutralizuje škodlivé nečistoty. Virus Doctor a Easy Filter odstraňujú prach, nebezpečné nečistoty zo vzduchu, alergény, ale aj baktérie a vírusy, vrátane vírusu chrípky A a koronavírusy. Modelové rady klimatizácií Samsung AR 5000, 7000 a 9000 budú na slovenskom trhu dostupné od 15. 4. 2014.

Zdroj: Tlačová správa Samsung

Zdielať
Predchádzajúci článokEricsson a Telespazio prinesú divákom HD obsah
Nasledujúci článokBerlín má vlastný názov domény
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno