Domov Novinky Samsung predstavil soundbar HW-K950 a iné audio produkty

Samsung predstavil soundbar HW-K950 a iné audio produkty

Zdielať

Spoločnosť Samsung sa ako líder v oblasti mobilných technológii zamerala aj na spotrebnú elektroniku a predstavila soundbar HW-K950 a taktiež vylepšené modely Wireless Audio 360. Prelomový soundbar využíva technológiu Dolby Atmos. Všetky nové zariadenia sú navrhnuté, aby kvalitným zvukom pohltili domácnosti. Samsung v spolupráci s Dolby Atmos priniesol na trh vôbec prvé zariadenie používajúce túto funkciu priestorového zvuku a túto technológiu umiestnil aj do zadných bezdrôtových reproduktorov.

soundbar_hw950

Zostava poskytuje 5.1.4 kanálový zvuk v tenkom a elegantnom dizajne s výškou iba 5,3 cm. Soundbar disponuje tromi prednými a dvoma zadnými reproduktormi, ktoré reprodukujú čistý zvuk šíriaci sa všetkými smermi rovnomerne. Zvuk vie sprostredkovať v akomkoľvek priestore a poskytne realistický filmový zvuk. Soundbar ponúka bezdrôtové pripojenie k subwooferu a aj zadným reproduktorom. Poteší najmä to, že nie je nutné využívať stropné reproduktory pre plné audio v miestnosti.

soundbar_hw950_2

Samsung taktiež na veľtrhu predstavil rad nových farebných vzorovaných modelov Wireless Audio 360. Prinášajú zvuk do celej miestnosti a sú aj neodmysliteľnými spoločníkmi, čo sa týka dekorácie miestnosti. Vďaka technológii Ring Radiator môže byť reproduktor umiestnený kdekoľvek a aj tak dokáže celú miestnosť naplniť zvukom rovnomerne vyváženým a kvalitným. Tieto zariadenia sa dajú ovládať aj za pomoci inteligentných hodiniek Gear S, ale aj Gear S2. Pri smartfónoch sa dajú jednotky ovládať aj aplikáciou Multiroom.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno