Domov Novinky Samsung predstavil profesionálny UHD monitor UD970

Samsung predstavil profesionálny UHD monitor UD970

Zdielať

Samsung UHD monitor UD970Spoločnosť Samsung predstavila prvý profesionálny monitor UD970, ktorý ponúka výnimočnú kvalitu obrazu s rozlíšením UHD a najpresnejším zobrazením farieb ideálnym pre profesionálnych filmárov, dizajnérov a fotografov. Uhlopriečka 31,5 palca umožňuje dokonalé zobrazenie všetkých detailov, podporuje kreativitu, efektivitu a angažovanosť v každom okamihu tvorivého procesu.

Vďaka starostlivej výrobnej kalibrácii, podpore Adobe RGB a profesionálnemu funkčnému dizajnu  dosahuje monitor UD970 optimálnu presnosť farieb a zobrazuje jasne všetky detaily, ktoré vyžadujú najnáročnejší kreatívni profesionáli. Presná kalibrácia, minimálne farebné rozdiely medzi vstupom a výstupom a jednoduché nastavenie obrazovky zaisťujú citlivejšiu a bezproblémovú prevádzku.

Pre efektivitu a prácu na viacerých projektoch súčasne ponúka monitor Dual color mode: zobrazenie dvoch rôznych jednofarebných módov na jednej obrazovke. Monitor tiež zobrazí dva odlišné farebné výstupy bez ohľadu na ich zdroj. Funkcia zobrazenia štyroch okien picture-by-picture (PBP) umožní otvoriť až 4 Ful HD okná súčasne na jednej obrazovke, zatiaľ čo vďaka funkcii Dual windows PBP je možné byť pripojený na dva počítače a zobrazovať dva obrazy z rôznych zdrojov súčasne vedľa seba v pôvodnom rozlíšení. Samostatná funkcia obraz v obraze (PiP) 2.0 zobrazí obsah PiP na jednej obrazovke.

Široký pozorovací uhol 178° spolu s možnosťou sklápania, otáčania a natočenia obrazovky horizontálne aj vertikálne poskytne užívateľom jedinečné možnosti práce na monitore. Pomocou držiaka na stenu VESA je možné dosiahnuť ideálne umiestnenie monitora. Držiak sa ľahko inštaluje a je praktický, bezpečný a kompatibilný.

Zdroj: Tlačová správa Samsung

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno