Domov Novinky Samsung predstavil NX500 s 28 MPx senzorom

Samsung predstavil NX500 s 28 MPx senzorom

Zdielať

Samsung uviedol nový CSC fotoaparát NX500 s vymeniteľnými objektívmi, ktorý bude obsahovať 28 MPx senzor veľkosti APS-C, vyrobený technológiou BSI-CMOS. V tele malých rozmerov ponúkne viaceré funkcie, ktoré boli donedávna výsadou digitálnych zrkadloviek.

samsung-nx500-01

Dizajn bol zameraný na ergonómiu s komfortným úchopom. Samotný senzor dokáže zachytávať video v 4K rozlíšení s kompresiou H.265, vďaka ktorému budú videá v lepšej kvalite a budú mať aj menšiu veľkosť.

Obrazový procesor DRIMeV je vo všetkých smeroch lepší ako jeho predchodca, ktorý zvláda lepšiu reprodukciu farieb, redukciu šumu a aj samotnú kvalitu snímku. Snímať dokáže až 9 snímkov za sekundu, ktoré uložíte na SD kartu.

samsung-nx500-02

Displej s uhlopriečkou 3“, vyrobený technológiou Super AMOLED sa dokáže vyklopiť až o 180°, čo zľahčí prácu hlavne milovníkom selfie. Chýbať nemá ani technológie na zdieľanie, ako napríklad Bluetooth, Wi-Fi či NFC. Celosvetová dostupnosť je ohlásená na budúci mesiac za cenu 693 eur aj s daňou, pričom dostupný by ma byť v bielom, čiernom alebo hnedom vyhotovení.

Zdroj: DPreview

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno