Domov Novinky Samsung predstavil nový robotický vysávač

Samsung predstavil nový robotický vysávač

Zdielať

Spoločnosť Samsung začne na českom a slovenskom trhu 15. decembra predaj nového robotického vysávača Powerbot VR9000, ktorý odstraňuje obmedzenia bežných robotických vysávačov a prach nasáva. Sací výkon je zásluhou pokročilej technológie. Hubica s o polovicu dlhšou kefou má širší záber a zaisťuje tak rýchlejšie a efektívnejšie upratovanie. Technológia CycloneForce znižuje riziko zanesenia filtrov a zaručuje vysoký výkon po dlhú dobu.

Systém snímania FullView Sensor umožňuje rýchly a hladký pohyb vysávača pre dôkladné a účinné čistenie. Vďaka zostave senzorov, ktoré minimalizujú slepé miesta, sa totiž šikovne vyhýba prekážkam. Spotrebitelia sa nemusia obávať, že by vysávač našli zastavený s vybitou batériou niekde medzi nábytkom a domácnosť by tak zostala nepoupratovaná.

Tento robotický vysávač je vybavený senzorom FullView, ktorý prístroju umožňuje lepšie rozpoznať prostredie, v ktorom sa pohybuje. Sústava senzorov pomáha v širokom uhle okolo vysávača rozpoznať aj veľmi úzke a malé prekážky a minimalizuje tak „slepé miesta“.

Vysávač sa teda môže bezpečne pohybovať po celej miestnosti a inteligentne sa vyhýba všetkým predmetom a obchádza miesta, kde by mohol uviaznuť. Pohyb navyše uľahčujú kolieska Easy Pass umiestnené na bokoch prístroja. Väčšie kolieska s priemerom až 105 mm a schopnosť nadvihnúť sa až o 15 mm umožňujú vysávaču ľahko prekonať prekážky, ako sú káble alebo prahy dverí.

Funkcia vysávača má názov Point Cleaning. Diaľkové ovládanie s laserovým ukazovátkom umožňuje ukázať na určité miesto, ktoré je potrebné vyčistiť. Vysávač prejde na označené miesto a vysáva ho tak dlho, pokým ho ovládanie navádza. Samsung Powerbot VR9000 sa na slovenskom trhu začne predávať 15. decembra za odporúčanú maloobchodnú cenu 970 eu s DPH.

Zdroj: Tlačová správa Samsung

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno