Domov Novinky Samsung predstavil nové tablety Tab S3 a Galaxy Book

Samsung predstavil nové tablety Tab S3 a Galaxy Book

Zdielať

Spoločnosť Samsung na veľtrhu MWC (Mobile World Congress) predstavila Galaxy Tab S3 a Galaxy Book. Tablety vyznačujúce sa štýlovým dizajnom s pokročilou technológiou ponúkajú mobilný zážitok. Galaxy Tab S3 umožňuje širokú škálu využitia, prináša skvelé video a je zárukou kvalitných herných zážitkov. Galaxy Book je určený profesionálom, ktorí sa môžu tešiť na vyšší výkon pre prácu i zábavu.

Oba tablety prinášajú inovované technológie vrátane 13MPx zadného fotoaparátu s automatickým zaostrovaním a 5MPx predného fotoaparátu pre zhotovovanie snímok. Tablety umožňujú rozšírenie pamäte prostredníctvom pamäťových kariet a prinášajú vyššiu energetickú účinnosť aj možnosť rýchleho nabíjania. Prehrávať video na Galaxy Tab S3 je možné až 12 hodín, na 12“ modeli Book až 10,5 hodín. Oba tablety tiež podporujú Pogo klávesnice, ktoré nie je nutné párovať alebo samostatne dobíjať.

Tab S3 posúva latku vizuálnych zážitkov. Obraz ako v kine si používatelia môžu vychutnať vďaka prehrávaniu videí v kvalite 4K na vynikajúcom displeji Super AMOLED. Zároveň je Tab S3 vybavený štyrmi stereo reproduktormi vyladenými od spoločnosti AKG by Harman/Kardon, ktoré sú zárukou jedinečnej kvality zvuku. Široká ponuka HDR obsahu je kedykoľvek k dispozícii napríklad prostredníctvom služby od Amazonu. Herné zážitky posúva do novej dimenzie Vulkan API zaisťujúci úžasnú grafiku a Game Launcher, ktorý poskytne rozšírené používateľské rozhranie a personalizovaný prístup vrátane módu „Do Not Disturb“, ktorý je zárukou ničím nerušenej zábavy.

Galaxy Book je dostupný vo variantoch 10,6“” a 12“. Oba modely vychádza v ústrety profesionálom, ktorí trávia väčšinu času na cestách a vyhľadávajú výkonné mobilné zariadenia. Galaxy Book je ľahký a všestranný a jednoducho ho možno premeniť z tabletu na notebook. Aby mohol tablet poskytovať výkon skutočne profesionálnej úrovne, je 12“ model vybavený 7. generáciou Intel Core i5 procesora (3,1 GHz) a 10,6“ model je vybavený procesorom Intel Core m3 (2,6 GHz).

Galaxy Book je postavený na operačnom systéme Windows 10 a používateľom ponúka plnú verziu balíka Microsoft Office. Zároveň dáva k dispozícii širšiu klávesnicu s lepšie rozpoznateľnými klávesmi, takže je s ňou možné pohodlne písať rovnako ako na tradičnom PC. Spoločnosť tiež predstavila nové okuliare Gear VR s ovládačom, ktorými rozširuje vlastné portfólio zariadení Gear VR a uľahčuje ich používanie. Ovládač je možné pohodlne ovládať jednou rukou a zlepšuje interakciu s minimálnym pohybom paží a hlavy. Ovládač má ergonomicky zaoblený tvar a je zároveň diaľkovým ovládačom aj gamepadom v jednom.

Zdroj: Samsung, arstechnica

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno