Domov Novinky Samsung predstavil nové smart hodinky Gear S2

Samsung predstavil nové smart hodinky Gear S2

Zdielať

Samsung predstavil smart hodinky Gear S2, ktoré ponúknu univerzálny okrúhly dizajn s intuitívnym rozhraním a pokročilými funkciami. Vďaka širokej ponuke doplnkov možno hodinky ľahko prispôsobiť osobným potrebám či vkusu.

Samsung Gear S2 01

Samsung predstavil dve varianty: Gear S2 a Gear S2 classic, ktorými chce osloviť dve odlišné skupiny používateľov. Gear S2 classic sú s elegantnou čiernou farbou a koženým opaskom vytvorené pre tých, ktorí dávajú prednosť nadčasovému dizajnu klasických hodiniek. Naopak Gear S2 predstavujú ideálnu voľbu pre aktívnych používateľov, ktorí si potrpia na minimalistický moderný dizajn. Hodinky majú 1,2“ kruhový displej a rozlíšenie 360×360 pixelov (302 ppi), o výkon sa postará operačný systém Tizen a dvojjadrový procesor.

Samsung Gear S2 02

Na hodinkách sú k dispozícii aplikácie ako kalendár, kontakty, e-mail, správy a prostredníctvom hodiniek je možné odosielať krátke textové správy. K dispozícii sú aj fitness funkcie a NFC, ktorá umožňuje hodinkami zaplatiť v obchode. Hodinky by mali vydržať 2-3 dni, dobíjať ich možno položením na bezdrôtovú dokovaciu stanicu, ktorá je súčasťou balenia. Hodinky Samsung Gear S2 budú dostupné v tmavo-šedom prevedení s tmavosivým opaskom, alebo v striebornom prevedení s bielym pásikom. Verzia Samsung Gear S2 classic bude k dispozícii v čiernej farbe s koženým opaskom.

Zdroj: Samsung

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno