Domov Novinky Samsung predstavil nové audio produkty

Samsung predstavil nové audio produkty

Zdielať

Samsung predstavil na veľtrhu spotrebnej elektroniky CES 2015 rad nových audio produktov. Audio zariadenia s označením WAM7500/6500 predstavujú nový koncept reprodukcie zvuku. Na rozdiel od konvenčných reproduktorov, ktoré reprodukujú zvuk jedným smerom, naplní nový koncept zvukom celú miestnosť.

Samsung WAM6500

Stojaci typ ponúkne štýlový dizajn v kombinácii s prémiovým zvukom. Prenosný typ má v sebe zabudovanú batériu, vďaka ktorej je možné si vychutnať zvuk kdekoľvek – doma aj vonku. Oba modely je možné jednoducho pripojiť k televízoru, soundbaru alebo mobilným zariadeniam.

Samsung ďalej plánuje predstavenie rozšíreného radu zakrivených soundbarov. Prvý zakrivený soundbar na svete, model 7500, bol predstavený v polovici roka 2014. Teraz bude rad rozšírený o modely 8500, 6500 a 6000, a vďaka tomu bude možné soundbarom optimálne doplniť zakrivené televízory rôznych veľkostí od 45 po 78 palcov.

Samsung WAM7500

Nový rad zakrivených soundbarov 8500 ponúkne vynikajúci 9.1 kanálový zvuk vďaka centrálnemu a ďalším postranným reproduktorom, ktoré sú okrem iného umiestnené na oboch koncoch soundbaru.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno