Domov Novinky Samsung predstavil Galaxy S4 a S4 mini Black Edition

Samsung predstavil Galaxy S4 a S4 mini Black Edition

Zdielať

Samsung Galaxy Black EditionČierny prémiový dizajn ešte viac zatraktívni najpredávanejší rad inteligentných telefónov Samsung Galaxy S4. Novinkou sú tiež špeciálne tapety, zvonenia a kompletná sada čiernych doplnkov. Samsung predstavuje Galaxy S4 a S4 mini Black Edition. Obe čierne edície sa vyznačujú atraktívnym prevedením rámčeka a zadného krytu, ktorého textúra pripomína vzor kože.

Pre Black Edition pripravil Samsung osem špeciálnych prednastavených tapiet ako pre domácu obrazovku, tak pre zamknutý displej. Vo výbave je po novom tiež niekoľko zvonení. Inteligentné telefóny Samsung Galaxy S4 a S4 mini Black Edition budú v ponuke v elegantnom čiernom balení s kompletnou sadou čiernych doplnkov vrátane napájacieho adaptéra, dátového kábla a slúchadiel. Nové edície sú výsledkom úsilia spoločnosti Samsung poskytovať spotrebiteľom inovatívne technológie s možnosťou výberu z viacerých podôb prémiového dizajnu.

„V súvislosti s neustálym zdokonaľovaním moderného dizajnu zariadenia Galaxy sme radi, že môžeme ponúknuť čiernu verziu populárnych modelov Galaxy S4 a S4 mini. Tieto modely demonštrujú odhodlanie spoločnosti Samsung prinášať zákazníkom nové spôsoby, ako vyjadriť svoj ​​štýl prostredníctvom mobilného zariadenia,“ povedala Younghee Lee, výkonná viceprezidentka globálneho marketingu, IT a mobilnej divízie Samsung Electronics.

Galaxy S4 – všetko, čo potrebujete

Inteligentný telefón Samsung Galaxy S4 bol vyvinutý, aby podporil významné okamihy v našom živote prostredníctvom inovatívnych funkcií a vynikajúcej hardvérovej výbavy. Dominuje mu 5″ Full HD Super AMOLED displej, ktorý zobrazuje obsah s rozlíšením 441 ppi.

Samsung Galaxy S4 Black Edition

Je vybavený zadným 13 MPx fotoaparátom a fotofunkciami, ako napríklad Obojstranné snímanie, ktoré umožňuje použiť predný aj zadný fotoaparát súčasne a vytvárať tak jedinečné a originálne zábery. K novým inovatívnym funkciám Galaxy S4 patrí Bezdotykový náhľad, Bezdotykové ovládanie pre jednoduché ovládanie a tiež funkcia S Health, informujúca užívateľa o jeho aktuálnom zdraví a pohode.

Vyskúšajte kompaktný Galaxy S4 mini

Menšieho brata – Samsung Galaxy S4 mini charakterizuje QHD Super AMOLED displej s veľkosťou 4,3″ a ľahký kompaktný dizajn (váži 107 gramov). Hoci je Galaxy S4 mini menší, vyznačuje sa vysokým výkonom vďaka dvojjadrovému procesoru (1,7 Ghz), ktorý umožňuje používateľom rýchlo a ľahko vykonávať náročné úlohy.

Samsung Galaxy S4 mini Black Edition

Samsung Galaxy S4 mini podporuje rad intuitívnych funkcií a služieb určených pre Galaxy S4. Samsung Galaxy S4 Black Edition bude v predaji na slovenskom trhu za 579 Eur s DPH a Galaxy S4 mini Black Edition za 349 Eur s DPH, a to od konca februára.

Vývoj cien podľa heureka.sk:
– Samsung Galaxy S4

Graf ceny produktu Samsung i9505 Galaxy S4 16GB poskytuje server Heureka.sk

– Samsung Galaxy S4 mini

Graf ceny produktu Samsung i9195 Galaxy S4 Mini poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa Samsung

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno