Domov Novinky Samsung predstavil Galaxy Note 4 aj Note Edge

Samsung predstavil Galaxy Note 4 aj Note Edge

Zdielať

Samsung Galaxy Note 4 01Spoločnosť Samsung predstavila najnovšie modely Galaxy Note 4 aj Note Edge. Kombináciou stylusu S Pen a mimoriadne veľkého displeja špičkovej kvality poskytuje Note 4 svojim používateľom jedinečný komunikačný nástroj, ktorý je oceňovaný po celom svete. Okrem toho predstavila spoločnosť aj tabletofón so zakrivenou obrazovkou.

Note 4 disponuje 5,7-palcovým Quad HD (2560×1440) Super AMOLED displejom, ktorý sprostredkuje čistejší a jasnejší obraz s hlbším kontrastom, lepšími pozorovacími uhlami a veľmi rýchlou odozvou v rádoch milióntin sekúnd. Veľká obrazovka umožňuje vďaka funkcii Multi Windows robiť viac vecí súčasne. používateľ si sám zvolí, či chce konkrétnu aplikáciu otvoriť na celú obrazovku, v jej polovici, alebo ako pop-up okno, a ľahko tiež posúva jednotlivé okná po obrazovke pomocou prsta alebo pera.

Samsung Galaxy Note 4 02

Základom je štvorjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 805, taktovaný na 2,5 GHz. Dopĺňa ho operačná pamäť 3 GB a vnútorná pamäť 32 GB s podporou pamäťoviek do 64 GB.  má 3 GB. Operačný systém je Android 4.4 (KitKat) s nadstavbou výrobcu. Konektivita zahŕňa WiFi 802.11 a/b/g/n/ac, GPS, GLONASS, NFC, Bluetooth v 4.1 a IR LED.

Druhým predstaveným zariadením je Galaxy Note Edge, ktorý ponúka 5,6 palcovú zakrivenú obrazovku, na ktorej sú zobrazené najpoužívanejšie aplikácie, upozornenia a funkcie a to aj pri zatvorenom ochrannom kryte – všetko je prístupné iba priložením palca. Všetky dôležité upozornenia sa tiež používateľom na obrazovke Edge screen zobrazia pri sledovaní videí, bez toho, aby ich rušili. Parametre procesora, vnútornej a operačnej pamäte, konektivity aj rozlíšenia displeja sú rovnaké.

Samsung Galaxy Note Edge 01

Samsung Galaxy Note 4 bude dostupný v „uhľovo čiernej“, „ľadovo bielej“, „bronzovo-zlatej“ a „kvetinovej ružovej“ na celosvetovom trhu od októbra. Note Edge vo farbách „uhľovo čierna“ a „ľadovo biela“ bude v predaji počas jesene vo vybraných krajinách.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Samsung N7505 Galaxy Note 3 NEO poskytuje server Heureka.sk

Graf ceny produktu Samsung N9005 Galaxy Note 3 poskytuje server Heureka.sk

Graf ceny produktu Samsung Galaxy Note 4 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa Samsung

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno