Domov Novinky Samsung predstavil Galaxy Gear Fit

Samsung predstavil Galaxy Gear Fit

Zdielať

Samsung_Gear_Fit_GroupSpoločnosť Samsung predstavila prvý náramok Samsung Gear Fit s prehnutým Super AMOLED displejom. Aktívni používatelia na ňom ocenia bezkonkurenčné pohodlie Samsung Gear technológie v kombinácii s najkomplexnejšími fitness nástrojmi. Môžu zostať fyzicky aktívny bez toho, aby obetovali osobný štýl alebo mobilné pripojenie.

„Samsung touto novinkou vychádza v ústrety potrebám novej generácie. Moderné technológie musia priamo reflektovať rozličné záujmy a aktivity používateľov,“ povedal JK Shin, CEO a prezident divízie IT & Mobile, Samsung Electronics. “Odpoveďou na tieto potreby je náš stále sa rozrastajúci rad jedinečných inteligentných zariadení pre vyznávačov rôznych životných filozofií. Novinka Gear Fit je určená predovšetkým tým, ktorí žijú svoj život aktívne, a pritom chcú byť neustále v spojení so svojimi priateľmi,“ dodal Shin.

Či už je využívaný samostatne alebo ako doplnkové zariadenie, Samsung Gear Fit umožňuje aktívny život bez strachu, že zmeškáte dôležité okamihy. Samsung Gear Fit perfektne sedí na zápästí a disponuje dobre čitateľným Super AMOLED displejom. Okrem širokej ponuky fitness nástrojov poskytuje vždy aktuálny prehľad o tom, čo sa deje vo vašom Galaxy smartfóne. Nikdy tak nezmeškáte prichádzajúci hovor, e-mail, SMS, upozornenia, dôležitú udalosť zaznamenanú v aplikácii Plánovač S a iné. Vymeniteľné pásky v čiernej, oranžovej, alebo šedej farbe navyše používateľovi zaručia štýlovú osobitosť. Samsung Gear Fit je možné kombinovať s oblečením podľa vlastnej nálady, alebo podľa typu aktivity.

Samsung_Gear_Fit_Black_05Samsung_Gear_Fit_Grey_03

Samsung Gear Fit využíva výhody bezproblémovej konektivity spoločne s dokonalým fitness koučingom a poskytuje jedinečné a na mieru vytvorené rady a odporúčania pre osobný tréning. Náramok Gear Fit bude celosvetovo dostupný od apríla.

Technické špecifikácie

Displej

1.84 palcový zaoblený Super AMOLED (432×128)

Pridané funkcie

Krokomer, cviky, merač srdečného tepu, stopky, časovač
Oznámenia (SMS, volanie, E-mail, Aplikácie)
Rozvrh, Smart Relay, Media Controller
Changeable Strap
Odolný voči prachu a vode (IP67)

Pripojenie

Bluetooth v4.0 LE

Snímače

Akcelerometer, gyrosnímač, merač pulznej frekvencie

Rozmery

23,4×57,4×11,95 mm, 27 gramov

Batéria

Štandardná batéria 210 mAh
Výdrž pri bežnom využívaní 3~4 dni, pri nízkom využívaní až 5 dní

Zdroj: Tlačová správa Samsung

Zdielať
Predchádzajúci článokGoClever Orion 102 – hliníkový tablet s klávesnicou
Nasledujúci článokMonitory Philips Smart All-in-One prichádzajú na trh
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno