Domov Novinky Samsung predstavil dve nové externé optické mechaniky

Samsung predstavil dve nové externé optické mechaniky

Zdielať

SE_218_GN

Spoločnosť Samsung predstavuje nové ultratenké prenosné DVD mechaniky SE-218GN a SE-208GB. Vďaka svojim rozmerom sú vhodným doplnkom nielen k ultrabookom, ale napríklad aj k tabletom. Na slovenskom trhu sa objaví v septembri tohto roku.

Mechaniky vynikajú kompaktnými rozmermi a sú tak ideálne pre používateľov, ktorí potrebujú optické médiá pre ľahký prístup k uloženým dokumentom, fotografiám a multimediálnemu obsahu. Technológia Smart Power zaisťuje nízkoenergetickú prevádzku mechaniky a umožňuje, aby obe mechaniky fungovali ako prenosný pevný disk pre tablety s OTG-USB pripojením.

Okrem toho sú mechaniky vybavené inteligentnou technológiou Smart Archív pre bezpečné uloženie citlivých osobných údajov.Diskové mechaniky SE-218GN a SE-208GB značky Samsung sú navrhnuté tak, aby boli kompatibilné so všetkými hlavnými operačnými systémami, vrátane nových Windows 8 a najnovšími verziami Mac OS.

Sú schopné čítať a zapisovať súbory rôznymi rýchlosťami pre rôzne typy nosičov dát vďaka technológii Buffer Under Run. Táto technológia tiež zabraňuje chybám, ktoré môžu byť spôsobené pri zapisovaní vyššou rýchlosťou, než je rýchlosť prenosu dát. Zároveň umožňuje PC multi-tasking.

Na slovenskom trhu budú nové externé optické mechaniky SE-218GN a SE-208GB dostupné v septembri tohto roku. Odporúčaná maloobchodná cena pre SE-218GN je 36 eur s DPH a pre SE-208GB je 29 eur s DPH.

Zdroj: Tlačová správa Samsung

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno