Domov Novinky Samsung ponúkne aplikáciu Nike+ Running na Gear S

Samsung ponúkne aplikáciu Nike+ Running na Gear S

Zdielať

gear_s_nikeSpoločnosti Samsung a Niké uzavreli partnerstvo, výsledkom bude možnosť používať aplikáciu Nike+ Running v inteligentných hodinkách Gear S. Aplikácia ponúka možnosti pripojenia cez Bluetooth a 3G siete a prvýkrát tak ich používateľom umožní vychutnať si kondičný beh v poňatí spoločnosti Nike.

Na inteligentných hodinkách Samsung Gear S bude aplikácia Nike+ Running už predinštalovaná, takže používatelia môžu nechať svoje telefóny doma a napriek tomu zaznamenávať zabehnuté trasy do mapy, sledovať svoj ​​pokrok a udržiavať si aj pri pohybe motiváciu stále pred očami.

Počas tréningu si kondiční bežci môžu kedykoľvek jednoduchým pohľadom na zápästie ľahko skontrolovať všetky informácie vrátane prejdenej vzdialenosti, času, tempa, tepovej frekvencie alebo nabehaných bodov NikeFuel. Aplikácia tiež obsahuje vstavaný hudobný prehrávač, ktorý bežcom umožňuje vyberať hudbu zo zoznamu skladieb jednoduchým poklepaním. GPS prijímač, ktorý je integrovaný do hodiniek Samsung Gear S, bežcom umožní kontrolovať trasu a rýchlosť.

Gear_S

Od svojho uvedenia na trh v roku 2006 dáva Nike+ Running bežcom možnosť sledovať, merať, zdieľať a porovnávať svoje behy s globálnou komunitou športovcov. Aplikácia využíva technológiu GPS na mapovanie behov, poskytuje štatistiky o okamžitej rýchlosti a vzdialenosti a o bežeckých úspechoch používateľov.

Ponúka zábavné motivačné funkcie ako Nike+ Challenges, pozdravy od priateľov, zdieľanie fotografií na sociálnych sieťach, živé audio ohlasy a možnosť výberu hudby. Funkcia Nike+ Coach ponúka komplexné tréningové programy, ktoré bežcom pomáhajú pripraviť sa na preteky. Členovia komunity Nike+ Running po celom svete majú na svojom konte už vyše 1,5 miliardy ubehnutých kilometrov.

Zdroj: Tlačová správa Samsung

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno