Domov Novinky Samsung plánuje ukázať Exynos Infinity na MWC

Samsung plánuje ukázať Exynos Infinity na MWC

Zdielať

Samsung Exynos InfinitySamsung cez oficiálny Twitter účet Exynos zobrazil teaser, na ktorom je zobrazený býk, ktorý ide po červenej vlajke v štýle Corrido. Zrejme spoločnosť vyvinula nový chipset, ktorý plánuje predstaviť na MWC v Barcelone.

Názov Exynos Infinity a neprimeraný popis je zrejme najnovšia inovácia spoločnosti Samsung. Pokiaľ ide o architektúru, informácie hovoria, že Samsung bude zahŕňať 64 bitový ARM v8 procesorov do svojich vlajkových lodí pre rok 2014, ale nie je jasné či to bude séria Cortex-A5X, alebo iná séria. K dispozícii je aj možná šanca, že to bude nový čip v smartfóne Galaxy S5, aj keď je oveľa pravdepodobnejšie, že vlajková loď dostane Snapdragon 805, alebo staršiu generáciu Exynos.

Apple prekvapil celý svet s jeho 64 bitovou verziou čipou A7 a doteraz reagoval Qualcomm iba vo forme strednej triedy (64-bit, Snapdragon 410), takže sa zdá logické, že Samsung bude čeliť s výkonným ďalšej generácie 64 bit verzie Exynos.

Zdroj: Sammyhub

Zdielať
Predchádzajúci článokRecenzia: Nokia Lumia 720
Nasledujúci článokFacebook kúpil WhatsApp za 16 miliárd dolárov
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno