Domov Novinky Samsung optimalizuje zariadenia na čítanie e-bookov

Samsung optimalizuje zariadenia na čítanie e-bookov

Zdielať

Samsung_ebook_01Samsung sa stal partnerom pre inovácie Frankfurtského knižného veľtrhu. Na tomto najväčšom svetovom veľtrhu pre medzinárodnú vydavateľský priemysel predstavuje svoje mobilné zariadenia s možnosťami čítania digitálneho obsahuV spoločnosti sa začal bližšie zaoberať digitálnym čítaním v roku 2013, kedy bol Režim čítania (funkcia, ktorá nastavuje farbu pozadia tabletov pre jednoduchšie čítanie) uvedený na Galaxy Note 8.0.


Začiatkom tohto roka predstavila spoločnosť službu eBook, ktorá prináša lepší zážitok z čítania digitálneho obsahu na smartfónoch a tabletoch. Vďaka technológii Adaptive Display vyriešili aj jas displeja – umožňuje čítanie digitálneho obsahu aj vonku a pri slabom osvetlení, ale je zachovaná šetrnosť k očiam.

Samsung_ebook_02
V USA spolupracuje Samsung s knižným predajcom Barnes & Noble na uvedení Galaxy Tab 4 Nook, teda úplne prvým plne vybavenom tablete na platforme Android, ktorý bude optimalizovaný pre čítanie.

Zdroj: Tlačová správa Samsung

Zdielať
Predchádzajúci článokMineCraft videný na Windows Phone
Nasledujúci článokGoogle uvoľnil 64-bitový emulátor Androidu L
Jsem 18letý student střední odborné školy, konkrétně oboru informační technologie. Baví mě počítače, Android zařízení a všelijaké gadgety, jelikož umí být bezvadnými pomocníky do života. Protože je i moje práce v oboru, jsou pro mě technologie koníčkem i denním chlebem.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno